Asus VivoTab Note 8 - Specifikace, Fotografie a Recenze

Asus VivoTab Note 8 je tablet s 8 palcovým IPS LCD displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem Intel Atom Z3740 (22 nm) a 2GB LPDDR3 RAM. Je to výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje, který je ideální pro práci i zábavu. Podívejme se blíže na specifikace, fotografie a recenze Asus VivoTab Note 8.

Specifikace Asus VivoTab Note 8

Asus VivoTab Note 8 je vybaven 8 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Jeho 5MP fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Procesor Intel Atom Z3740 (22 nm) je vybaven technologií Hyper-Threading a je schopen zpracovat více úloh současně. 2GB LPDDR3 RAM umožňuje rychlé a plynulé spouštění aplikací. Asus VivoTab Note 8 je také vybaven 32GB úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD karty až o 64GB.

Fotografie Asus VivoTab Note 8

Asus VivoTab Note 8 je elegantní tablet s kovovým tělem a lesklým displejem. Jeho 8 palcový IPS LCD displej je schopen zobrazit živé barvy a ostré detaily. 5MP fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Asus VivoTab Note 8 je také vybaven technologií ASUS SonicMaster, která poskytuje vynikající zvukový výkon.

Asus VivoTab Note 8 je moderní tablet s 8' displejem a rozlišením 1280 x 800. Je vybaven procesorem Intel Atom Z3740, 2 GB RAM a 32 GB úložiště. Má 5MP zadní kameru a 2MP přední kameru. Je vybaven Windows 8.1 a může být upgradován na Windows 10. Podívejte se na specifikace , fotografie A recenze Asus VivoTab Note 8. Pro více informací o tabletu se můžete podívat na androiddna A připojte se pomocí recenze t-mobile .

Recenze Asus VivoTab Note 8

Asus VivoTab Note 8 je výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje. Jeho 8 palcový IPS LCD displej je schopen zobrazit živé barvy a ostré detaily. 5MP fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Procesor Intel Atom Z3740 (22 nm) je vybaven technologií Hyper-Threading a je schopen zpracovat více úloh současně. 2GB LPDDR3 RAM umožňuje rychlé a plynulé spouštění aplikací. Asus VivoTab Note 8 je také vybaven technologií ASUS SonicMaster, která poskytuje vynikající zvukový výkon. Celkově je Asus VivoTab Note 8 skvělý tablet pro práci i zábavu.

Závěr

Asus VivoTab Note 8 je výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje. Jeho 8 palcový IPS LCD displej je schopen zobrazit živé barvy a ostré detaily. 5MP fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Procesor Intel Atom Z3740 (22 nm) je vybaven technologií Hyper-Threading a je schopen zpracovat více úloh současně. 2GB LPDDR3 RAM umožňuje rychlé a plynulé spouštění aplikací. Asus VivoTab Note 8 je také vybaven technologií ASUS SonicMaster, která poskytuje vynikající zvukový výkon. Pokud hledáte výkonný tablet s velkou úhlopříčkou displeje, Asus VivoTab Note 8 je skvělou volbou.Zdroje: https://www.asus.com/Tablets/ASUS_VivoTab_Note_8_M80TA/ , https://www.cnet.com/products/asus-vivotab-note-8-m80ta/

FAQ

  • Jaký je displej Asus VivoTab Note 8? Asus VivoTab Note 8 je vybaven 8 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů.
  • Jaký je fotoaparát Asus VivoTab Note 8? Asus VivoTab Note 8 je vybaven 5MP fotoaparátem, který je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa.
  • Jaký je procesor Asus VivoTab Note 8? Asus VivoTab Note 8 je vybaven procesorem Intel Atom Z3740 (22 nm), který je vybaven technologií Hyper-Threading a je schopen zpracovat více úloh současně.
  • Jaká je RAM Asus VivoTab Note 8? Asus VivoTab Note 8 je vybaven 2GB LPDDR3 RAM, která umožňuje rychlé a plynulé spouštění aplikací.