Asus ZenFone 2 Laser (USA): Specifikace a funkce

Asus ZenFone 2 Laser (US) je výkonný smartphone s 5,5' IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 615, 3GB LPDDR3 RAM a 3000 mAh baterií. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí spolehlivé a výkonné zařízení. Čtěte dále a dozvíte se více o specifikacích a funkcích Asus ZenFone 2 Laser (US).

Zobrazit

Asus ZenFone 2 Laser (US) má 5,5' IPS LCD displej s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je jasný a jasný, takže je skvělý pro sledování videí a hraní her. Displej má také dobré pozorovací úhly, takže je snadné sledovat obrazovku z jakéhokoli úhlu.

Fotoaparát

Asus ZenFone 2 Laser (US) má 13MP fotoaparát s laserovým automatickým ostřením. Fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa. Má také řadu funkcí, jako je detekce obličeje, panorama a HDR. Fotoaparát je skvělý pro zachycení vzpomínek a jejich sdílení s přáteli a rodinou.

Procesor

Asus ZenFone 2 Laser (US) je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 615 8939. Procesor je rychlý a efektivní, takže je skvělý pro multitasking a spouštění náročných aplikací. Procesor je také schopen snadno zpracovat špičkové hry. nedefinováno

RAM

Asus ZenFone 2 Laser (US) má 3 GB LPDDR3 RAM. To je dostatek paměti RAM pro multitasking a spouštění více aplikací současně. RAM také zajišťuje, že zařízení běží hladce a bez jakéhokoli zpoždění.

baterie

Asus ZenFone 2 Laser (US) má 3000 mAh baterii. To stačí na celý den používání. Baterie je také schopna rychlého nabíjení, takže ji můžete v případě potřeby rychle dobít.Závěr

Asus ZenFone 2 Laser (US) je výkonný a spolehlivý smartphone. Má 5,5' IPS LCD displej, 13MP fotoaparát, procesor Qualcomm Snapdragon 615, 3GB LPDDR3 RAM a 3000 mAh baterii. Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí spolehlivé a výkonné zařízení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Asus ZenFone 2 Laser (US)?
  A: Asus ZenFone 2 Laser (US) má 5,5' IPS LCD displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Asus ZenFone 2 Laser (US)?
  Odpověď: Asus ZenFone 2 Laser (US) je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 615 8939.
 • Otázka: Kolik RAM má Asus ZenFone 2 Laser (US)?
  A: Asus ZenFone 2 Laser (US) má 3 GB LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie Asus ZenFone 2 Laser (US)?
  A: Asus ZenFone 2 Laser (US) má 3000 mAh baterii.

Další informace o Asus ZenFone 2 Laser (US) najdete zde Web Asus a Recenze GSM Areny .