Asus ZenFone C: Specifikace a Recenze

Podívejte se na specifikace a recenze Asus ZenFone C. Zjistěte více o displeji 4,5 palce TFT, 5MP autofokusní kameře, procesoru Intel Atom Z2520 (32 nm), 1GB LPDDR2 RAM a baterii 2100 mAh.

Asus ZenFone C je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím designem. Je vybaven 4,5palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom Z2520 (32 nm), 1GB LPDDR2 RAM a baterií 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Níže se podíváme na specifikace a recenze Asus ZenFone C.

Displej

Asus ZenFone C je vybaven 4,5palcovým TFT displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů. Displej je jasný a ostrý, což umožňuje jednoduché prohlížení webových stránek a sledování videí. Díky svému velkému rozměru je displej také vhodný pro hraní her.

Fotoaparát

Asus ZenFone C je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera je také vybavena řadou funkcí, jako je panoramatický režim, HDR režim a další. Kamera je také vybavena funkcí pro snadné sdílení fotografií a videí na sociálních sítích.

Asus ZenFone C je moderní mobilní telefon s výkonným procesorem a velkou úhlopříčkou displeje. Jeho specifikace zahrnují 4,5palcový displej s rozlišením 854 x 480 pixelů, 1,2GHz čtyřjádrový procesor, 1GB RAM a 8GB interní paměti. K dispozici je také 5MP fotoaparát a baterie s kapacitou 1700 mAh. Pro více informací o Asus ZenFone C si můžete přečíst recenze a specifikace Asus ZenFone C . Pokud hledáte další informace o mobilních telefonech, můžete se podívat na specifikace Kindle Fire 7 nebo Axon 7 Mini Verizon .

Procesor

Asus ZenFone C je vybaven procesorem Intel Atom Z2520 (32 nm). Tento procesor je vybaven dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz. Procesor je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje vynikající výkon pro hraní her a prohlížení webových stránek.

RAM

Asus ZenFone C je vybaven 1GB LPDDR2 RAM. Tato paměť je dostatečná pro běžné úlohy, jako je prohlížení webových stránek, hraní her a práce s dokumenty. RAM také umožňuje spouštění více aplikací současně bez zpomalení výkonu.Baterie

Asus ZenFone C je vybaven baterií 2100 mAh. Baterie je schopná poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Recenze

Asus ZenFone C je výkonný a spolehlivý mobilní telefon s moderními funkcemi. Jeho 4,5palcový TFT displej je jasný a ostrý, což umožňuje jednoduché prohlížení webových stránek a sledování videí. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Procesor Intel Atom Z2520 (32 nm) je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje vynikající výkon pro hraní her a prohlížení webových stránek. 1GB LPDDR2 RAM je dostatečná pro běžné úlohy. Baterie 2100 mAh je schopná poskytnout až 8 hodin hovoru a až 10 dní pohotovostního režimu. Celkově je Asus ZenFone C skvělým výběrem pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi.

Závěr

Asus ZenFone C je moderní mobilní telefon s výkonnými funkcemi a vynikajícím designem. Je vybaven 4,5palcovým TFT displejem, 5MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom Z2520 (32 nm), 1GB LPDDR2 RAM a baterií 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Zjistěte více o Asus ZenFone C na stránkách Asus.

FAQ

  • Jaký je displej Asus ZenFone C? Asus ZenFone C je vybaven 4,5palcovým TFT displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů.
  • Jaká je kamera Asus ZenFone C? Asus ZenFone C je vybaven 5MP autofokusní kamerou s LED bleskem.
  • Jaký procesor má Asus ZenFone C? Asus ZenFone C je vybaven procesorem Intel Atom Z2520 (32 nm).
  • Jaká je RAM Asus ZenFone C? Asus ZenFone C je vybaven 1GB LPDDR2 RAM.
  • Jaká je baterie Asus ZenFone C? Asus ZenFone C je vybaven baterií 2100 mAh.