Asus ZenFone Max Plus (M1): Specifikace a Recenze

Asus ZenFone Max Plus (M1) je výkonný telefon s velkou baterií a moderním designem. Nabízí špičkovou výkonnost, kvalitní fotoaparát a širokou škálu funkcí. Podívejme se na specifikace a recenze tohoto telefonu.

Displej

Asus ZenFone Max Plus (M1) má 5,7palcový IPS LCD displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Displej je jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a odolný vůči vodě.

Fotoaparát

Asus ZenFone Max Plus (M1) má 16MP fotoaparát s technologií PDAF. Fotoaparát má široký dynamický rozsah a je schopen pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení. Fotoaparát má také širokou škálu režimů, včetně režimu pro noční fotografování.

Asus ZenFone Max Plus (M1) je moderní mobilní telefon s velkou baterií a výkonným procesorem. Jeho specifikace zahrnují 5,7' HD + displej, 8jádrový procesor, 3 GB RAM a 32 GB úložiště. Kromě toho má také 16MP zadní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát. Recenze tohoto telefonu jsou velmi pozitivní, protože nabízí vynikající výkon a dlouhou výdrž baterie. Pokud hledáte mobilní telefon s výkonem a dlouhou výdrží baterie, Asus ZenFone Max Plus (M1) je skvělou volbou. Recenze Gear VR Note 8 A Nexus 6 versus Samsung S6 jsou také skvělé recenze, které stojí za to přečíst.

Procesor

Asus ZenFone Max Plus (M1) je vybaven 8jádrovým procesorem MediaTek MT6750T s taktem 1,5 GHz. Procesor je vybaven technologií 28nm a je schopen zajišťovat vysokou výkonnost a nízkou spotřebu energie.

Operační paměť

Asus ZenFone Max Plus (M1) je vybaven 3GB operační paměti LPDDR3. Operační paměť je dostatečně výkonná pro většinu aplikací a her.Baterie

Asus ZenFone Max Plus (M1) má velkou baterii s kapacitou 4130 mAh. Baterie je schopná vydržet až dva dny bez nutnosti dobíjení. Telefon má také rychlé nabíjení, které umožňuje rychlé dobití baterie.

Další funkce

Asus ZenFone Max Plus (M1) má širokou škálu dalších funkcí, včetně podpory Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Telefon má také podporu pro dual SIM karty a je vybaven operačním systémem Android 8.1.

Závěr

Asus ZenFone Max Plus (M1) je výkonný telefon s velkou baterií a moderním designem. Nabízí špičkovou výkonnost, kvalitní fotoaparát a širokou škálu funkcí. Pokud hledáte výkonný telefon s velkou baterií, může být Asus ZenFone Max Plus (M1) tou správnou volbou.

FAQ

 • Jaký je displej Asus ZenFone Max Plus (M1)?
  Asus ZenFone Max Plus (M1) má 5,7palcový IPS LCD displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Asus ZenFone Max Plus (M1)?
  Asus ZenFone Max Plus (M1) má 16MP fotoaparát s technologií PDAF.
 • Jaký procesor má Asus ZenFone Max Plus (M1)?
  Asus ZenFone Max Plus (M1) je vybaven 8jádrovým procesorem MediaTek MT6750T s taktem 1,5 GHz.
 • Jaká je kapacita baterie Asus ZenFone Max Plus (M1)?
  Asus ZenFone Max Plus (M1) má velkou baterii s kapacitou 4130 mAh.

Více informací o Asus ZenFone Max Plus (M1) naleznete na asus.com nebo na GSM aréna .