Asus ZenFone Max Pro (M1) - Specifikace a Recenze

Asus ZenFone Max Pro (M1) je výkonný telefon s velkou baterií a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 6,0palcovým IPS LCD displejem, 13MP PDAF fotoaparátem, čipem Qualcomm Snapdragon 636 SDM636 (14 nm) a 4GB LPDDR4 RAM. Jeho baterie má kapacitu 5000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dlouhou výdrží baterie. Podívejme se blíže na specifikace a recenze Asus ZenFone Max Pro (M1).

Displej

Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven 6,0palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Má jasný a živý obraz s vysokou kontrastní hladinou. Jeho displej je také odolný proti poškrábání a odolný proti vodě. To znamená, že můžete bez obav používat telefon i v dešti nebo na pláži.

Fotoaparát

Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven 13MP PDAF fotoaparátem. Fotoaparát má široký úhel záběru a může pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení. Fotoaparát má také funkci automatického ostření, která vám umožní pořizovat ostré fotografie. Fotoaparát má také funkci HDR, která vám umožní pořizovat kontrastní fotografie s vysokou kvalitou.

Procesor

Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven čipem Qualcomm Snapdragon 636 SDM636 (14 nm). Tento procesor je vysoce výkonný a může zvládnout i náročné úkoly. Jeho výkon je dostatečný pro hraní her a prohlížení webových stránek. Procesor je také úsporný a může ušetřit energii.

Asus ZenFone Max Pro (M1) je moderní mobilní telefon s výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 636 a 6 GB RAM. Má velký 6 palcový displej s rozlišením Full HD + a velkou baterii s kapacitou 5000 mAh. Telefon je vybaven také duálním fotoaparátem s rozlišením 13 MP + 5 MP a 8 MP předním fotoaparátem. Další funkce zahrnují Wi-Fi, Bluetooth, GPS a podporu pro rychlé nabíjení. Pokud hledáte výkonný mobilní telefon s velkou baterií, Asus ZenFone Max Pro (M1) je skvělou volbou. Zde najdete více informací o specifikacích a recenzích tohoto telefonu. Také se můžete podívat na telefon Blu 6 nebo Samsung Mount Slider pro další možnosti.

RAM

Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven 4GB LPDDR4 RAM. To znamená, že můžete otevřít více aplikací současně a nebudete se muset obávat zpomalení. RAM také umožňuje rychlé načítání aplikací a webových stránek.Baterie

Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh. To znamená, že můžete telefon používat po celý den bez nutnosti dobíjení. Baterie je také rychle nabíjecí, takže můžete telefon rychle dobít.

Závěr

Asus ZenFone Max Pro (M1) je výkonný telefon s velkou baterií a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 6,0palcovým IPS LCD displejem, 13MP PDAF fotoaparátem, čipem Qualcomm Snapdragon 636 SDM636 (14 nm) a 4GB LPDDR4 RAM. Jeho baterie má kapacitu 5000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dlouhou výdrží baterie.

FAQ

 • Jaký je displej Asus ZenFone Max Pro (M1)?
  Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven 6,0palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Asus ZenFone Max Pro (M1)?
  Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven 13MP PDAF fotoaparátem. Fotoaparát má široký úhel záběru a může pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení.
 • Jaký procesor má Asus ZenFone Max Pro (M1)?
  Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven čipem Qualcomm Snapdragon 636 SDM636 (14 nm). Tento procesor je vysoce výkonný a může zvládnout i náročné úkoly.
 • Jaká je kapacita baterie Asus ZenFone Max Pro (M1)?
  Asus ZenFone Max Pro (M1) je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh. To znamená, že můžete telefon používat po celý den bez nutnosti dobíjení.

Více informací o Asus ZenFone Max Pro (M1) naleznete na asus.com nebo na GSM aréna .