Asus ZenFone Selfie - Přehled specifikací

Asus ZenFone Selfie je výkonný smartphone s 5,5' IPS LCD displejem, 13 MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 615, 3GB LPDDR3 RAM a baterií o kapacitě 3000 mAh. Přečtěte si dále, abyste se dozvěděli více o jeho specifikacích a funkcích.

5,5' IPS LCD displej

Asus ZenFone Selfie je vybaven 5,5' IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. IPS LCD displej poskytuje široké pozorovací úhly a vynikající kontrast. Díky technologii ASUS TruVivid má displej také vyšší jas a lepší barvy.

13 MP fotoaparát s laserovým automatickým ostřením

Asus ZenFone Selfie je vybaven 13 MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením. Fotoaparát má také technologii ASUS PixelMaster, která poskytuje lepší výsledky fotografování v špatném osvětlení. Fotoaparát má také funkci Panorama Selfie, která umožňuje pořizovat panoramatické selfie fotografie.

Asus ZenFone Selfie je moderní telefon s vysokým výkonem a špičkovými specifikacemi. Je vybaven 5,5' IPS displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů, osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 615, 3 GB RAM a 16 GB interní pamětí. Telefon má také 13MP fotoaparát s dvojitým LED bleskem a 5MP přední kameru pro selfie. Kromě toho je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh, která poskytuje až 15 hodin hovoru. Pokud hledáte moderní telefon s vysokým výkonem, Asus ZenFone Selfie je skvělou volbou. Blu Studio XL LTE recenze A Vítáme neomezený plán jsou skvělým zdrojem informací o tomto telefonu.

Procesor Qualcomm Snapdragon 615

Asus ZenFone Selfie je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 615, který je vybaven 8-jádrovým procesorem Cortex-A53. Procesor je schopen zpracovat až 1,7 GHz a poskytuje výkonný výkon pro multitasking a hraní her.

3GB LPDDR3 RAM

Asus ZenFone Selfie je vybaven 3GB LPDDR3 RAM, který poskytuje dostatek paměti pro multitasking a hraní her. RAM je také schopen zpracovat více dat najednou, což znamená, že telefon bude mít rychlejší reakce.

3000 mAh baterie

Asus ZenFone Selfie je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 12 hodin hovoru a až 400 hodin pohotovostního režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít, což znamená, že telefon bude mít vždy dostatek energie.

Závěr

Asus ZenFone Selfie je výkonný smartphone s 5,5' IPS LCD displejem, 13 MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením, procesorem Qualcomm Snapdragon 615, 3GB LPDDR3 RAM a baterií o kapacitě 3000 mAh. Je to skvělý telefon pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým fotoaparátem a baterií.

Seznam FAQ

  • Jaký je displej Asus ZenFone Selfie? Asus ZenFone Selfie je vybaven 5,5' IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Asus ZenFone Selfie? Asus ZenFone Selfie je vybaven 13 MP fotoaparátem s laserovým automatickým ostřením.
  • Jaký procesor má Asus ZenFone Selfie? Asus ZenFone Selfie je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 615, který je vybaven 8-jádrovým procesorem Cortex-A53.
  • Jaká je kapacita RAM Asus ZenFone Selfie? Asus ZenFone Selfie je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
  • Jaká je kapacita baterie Asus ZenFone Selfie? Asus ZenFone Selfie je vybaven baterií o kapacitě 3000 mAh.

Zdroje: asus.com , GSM aréna , TechRadar