Asus ZenFone V: Výkonný smartphone s působivými specifikacemi

Asus ZenFone V je výkonný smartphone s působivými specifikacemi. Je vybaven 5,2' AMOLED displejem, 23MP fotoaparátem a procesorem Qualcomm Snapdragon 820. Dále má 4GB LPDDR4 RAM a 3000 mAh baterii. V tomto článku se blíže podíváme na specifikace a funkce Asus ZenFone V.

Zobrazit

Asus ZenFone V má 5,2' AMOLED displej. Displej je jasný a živý, s vynikající přesností barev a kontrastem. Má také skvělé pozorovací úhly, takže je skvělý pro sledování filmů a hraní her.

Asus ZenFone V je výkonný smartphone s impozantními specifikacemi. Je vybaven 5,2' HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a 32 GB úložištěm. Jeho fotoaparát má 16MPx a 8MPx přední kameru. Jeho baterie má kapacitu 3000 mAh a nabízí až 18 hodin hovoru. Jeho design je elegantní a moderní. LG G Pad X II 10.1 A Recenze Asus ZenFone 9 jsou skvělé recenze tohoto telefonu.

Fotoaparát

Asus ZenFone V má 23MP fotoaparát s OIS, laserem a PDAF. Fotoaparát je schopen pořizovat úžasné fotografie a videa i za špatných světelných podmínek. Má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a zpomalené přehrávání.

Procesor

Asus ZenFone V pohání procesor Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 (14 nm). Procesor je výkonný a efektivní, takže je skvělý pro multitasking a hraní her. Má také 4GB LPDDR4 RAM, která zajišťuje plynulý chod.

baterie

Asus ZenFone V má 3000 mAh baterii. Baterie je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 15 hodin přehrávání videa. Podporuje také rychlé nabíjení, takže v případě potřeby můžete baterii rychle dobít.Závěr

Asus ZenFone V je výkonný smartphone s působivými specifikacemi. Má 5,2' AMOLED displej, 23MP fotoaparát a procesor Qualcomm Snapdragon 820. Dále má 4GB LPDDR4 RAM a 3000 mAh baterii. Pokud hledáte výkonný smartphone se skvělými specifikacemi, Asus ZenFone V stojí za zvážení.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Asus ZenFone V?
  A: Asus ZenFone V má 5,2' AMOLED displej.
 • Otázka: Jaký procesor má Asus ZenFone V?
  A: Asus ZenFone V je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 (14 nm).
 • Otázka: Kolik RAM má Asus ZenFone V?
  A: Asus ZenFone V má 4GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie?
  A: Asus ZenFone V má 3000 mAh baterii, která je schopna poskytnout až 10 hodin hovoru a až 15 hodin přehrávání videa.

Další informace o Asus ZenFone V naleznete zde Web Asus a Recenze GSM Areny .