Asus ZenPad 7.0 - Specifikace a Recenze

Asus ZenPad 7.0 je tablet s 7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom a 2GB RAM. Tento tablet je vybavený řadou funkcí a vlastností, které usnadňují práci a zábavu. Podívejme se blíže na specifikace a recenze tabletu Asus ZenPad 7.0.

Displej

Asus ZenPad 7.0 má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Displej je vybaven technologií ASUS TruVivid, která poskytuje jasnější a živější obraz. IPS LCD displej je navíc odolný proti poškrábání a odolný vůči vodě.

Fotoaparát

Tablet Asus ZenPad 7.0 má 8MP autofokusní kameru s LED bleskem. Kamera je schopná pořizovat kvalitní fotografie a videa. Kamera je také vybavena technologií ASUS PixelMaster, která poskytuje lepší kvalitu obrazu a zvýšenou citlivost na světlo.

Asus ZenPad 7.0 je moderní tablet s 7' displejem a vysokým rozlišením 1280 x 800. Je vybaven 8GB RAM a 16GB ROM, což umožňuje rychlé a plynulé přehrávání multimediálních souborů. Je vybaven 5MP zadním fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem. Je vybaven také Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Podrobné specifikace a recenze Asus ZenPad 7.0 naleznete zde . Pokud hledáte jiný tablet, můžete se podívat na xiaomi mi 8 lite . Nezapomeňte také na T-Mobile, který ztrácí zákazníky .

Procesor

Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven procesorem Intel Atom. Tento procesor je schopen zpracovat více úloh současně a poskytuje vysokou výkonnost. Procesor je také vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje více úloh současně.

RAM

Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven 2GB RAM. To umožňuje tabletu spouštět více aplikací současně a poskytuje vysokou výkonnost. 2GB RAM je také dostatečné pro hraní her a prohlížení webu.

Další funkce

Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven řadou dalších funkcí a vlastností. Mezi tyto funkce patří Wi-Fi, Bluetooth, GPS, microSD slot pro rozšíření úložiště a USB port pro připojení k počítači. Tablet je také vybaven technologií ASUS Splendid, která poskytuje lepší kvalitu obrazu.

Závěr

Asus ZenPad 7.0 je tablet s 7 palcovým IPS LCD displejem, 8MP autofokusní kamerou, procesorem Intel Atom a 2GB RAM. Tento tablet je vybaven řadou funkcí a vlastností, které usnadňují práci a zábavu. Pokud hledáte tablet s vysokou výkonností a širokou škálou funkcí, Asus ZenPad 7.0 je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je displej tabletu Asus ZenPad 7.0?
  Asus ZenPad 7.0 má 7 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů.
 • Jaká je kamera tabletu Asus ZenPad 7.0?
  Tablet Asus ZenPad 7.0 má 8MP autofokusní kameru s LED bleskem.
 • Jaký procesor má tablet Asus ZenPad 7.0?
  Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven procesorem Intel Atom.
 • Jaká je RAM tabletu Asus ZenPad 7.0?
  Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven 2GB RAM.
 • Jaké další funkce má tablet Asus ZenPad 7.0?
  Tablet Asus ZenPad 7.0 je vybaven Wi-Fi, Bluetooth, GPS, microSD slotem pro rozšíření úložiště a USB portem pro připojení k počítači.

Zdroje: asus.com , GSM aréna , CNET .