Nové splátkové plány AT&T: podvod pro zákazníky a zástupce?

Výhody a nevýhody nových splátkových programů AT&T

I když se nové splátkové plány AT&T mohou zákazníkům zdát jako výhodná nabídka, existují určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu. Zde jsou některé z výhod a nevýhod nových splátkových programů AT&T:

Klady

 • Zákazníci si mohou zakoupit zařízení a platit za něj v měsíčních splátkách.
 • Zákazníci mohou upgradovat své zařízení po 12 měsících.
 • Zákazníci mohou využívat další výhody, které s sebou rovnou koupí zařízení.

Nevýhody

 • Zákazníci v podstatě platí za své zařízení více, než kdyby si jej koupili přímo.
 • Zástupci nejsou schopni vyplácet žádnou provizi ze splátkového kalendáře.
 • Zákazníci nemohou využívat žádné další výhody, které s sebou nákup zařízení přímo přináší.
 • Zákazníci jsou v podstatě uzamčeni u svého aktuálního operátora a zařízení po dobu trvání splátkového plánu.
Celkově se nové splátkové plány AT&T mohou zákazníkům zdát jako dobrý obchod, ale existují určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu. Zákazníci v podstatě platí za své zařízení více, než kdyby si jej koupili přímo, a obchodní zástupci nejsou schopni vyplácet žádnou provizi ze splátkových plánů. Zákazníci navíc nemohou využívat žádné z dalších výhod, které s přímým nákupem zařízení přicházejí, jako je například možnost změnit operátora nebo možnost zařízení dále prodat.

FAQ

 • Q: Co je splátkový plán AT&T?
  A: Splátkový plán AT&T je 24měsíční splátkový plán, který zákazníkům umožňuje zakoupit zařízení a platit za něj v měsíčních splátkách. Zákazníci se také mohou rozhodnout upgradovat své zařízení po 12 měsících pomocí splátkového plánu AT&T s Next Up.
 • Q: Existují nějaké nevýhody nových splátkových programů AT&T?
  A: Ano, nové splátkové plány AT&T mají určité nevýhody. Zákazníci v podstatě platí za své zařízení více, než kdyby si jej koupili přímo, a obchodní zástupci nejsou schopni vyplácet žádnou provizi ze splátkových plánů. Zákazníci navíc nemohou využívat žádné z dalších výhod, které s přímým nákupem zařízení přicházejí, jako je možnost změnit operátora nebo možnost zařízení dále prodat.
 • Q: Existují nějaké výhody nových splátkových programů AT&T?
  A: Ano, nové splátkové plány AT&T mají určité výhody. Zákazníci si mohou zakoupit zařízení a platit za něj v měsíčních splátkách a zákazníci mohou své zařízení upgradovat po 12 měsících. Zákazníci navíc mohou využívat další výhody, které s sebou přímo koupí zařízení.
Závěrem lze říci, že nové splátkové plány AT&T se mohou zákazníkům zdát jako dobrý obchod, ale existují určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu. Zákazníci v podstatě platí za své zařízení více, než kdyby si jej zakoupili přímo, a obchodní zástupci nejsou schopni vyplácet žádnou provizi ze splátkových plánů. Zákazníci navíc nemohou využívat žádné z dalších výhod, které s přímým nákupem zařízení přicházejí, jako je možnost změnit operátora nebo možnost zařízení dále prodat. Další informace naleznete na adrese Web společnosti AT&T nebo článek CNET Na téma.