AT&T a Sprint Galaxy Note 8 aktualizovány s AR Emoji a Super Slow-Motion videem

AT&T a Sprint Galaxy Note 8 se nedávno aktualizovaly s AR Emoji a Super Slow-Motion videem. Tato aktualizace přináší nové funkce, které uživatelům umožňují vytvářet vlastní animované emojis a zaznamenávat videa s pomalým pohybem. Aktualizace se začala dostávat k AT&T a Sprint Galaxy Note 8 jednotkám v USA, takže to bude trvat ještě několik dní, než se dostane ke všem zařízením.

Co je AR Emoji?

AR Emoji je nová funkce, která umožňuje uživatelům vytvářet vlastní animované emojis. Uživatelé mohou vybrat z několika různých obličejů, vlasů, očí a dalších možností, aby vytvořili svůj vlastní unikátní emoji. Emoji může být použit k odesílání zpráv nebo sdílení na sociálních sítích. AR Emoji také umožňuje uživatelům vytvářet animované GIFy a videa s jejich emojis.

AT&T a Sprint Galaxy Note 8 byly nedávno aktualizovány s novou funkcí AR Emoji a Super Slow-Motion videem. AR Emoji umožňuje uživatelům vytvářet 3D animované obrázky, které se mohou sdílet s přáteli a rodinou. Super Slow-Motion video umožňuje uživatelům zaznamenat až 960 snímků za sekundu, což umožňuje zaznamenat pohyb v extrémním zpomalení. Pokud máte LG G3, můžete se podívat na lg g3 přeostření pro snadné opravy nápadného přeostření obrazovky. Chcete-li se podívat na vývoj Samsung Galaxy Note, můžete se podívat na galaxie poznámky v pořádku .

Co je Super Slow-Motion Video?

Super Slow-Motion Video je nová funkce, která umožňuje uživatelům zaznamenávat videa s pomalým pohybem. Uživatelé mohou nastavit rychlost videa až do 960 snímků za sekundu, což umožňuje zaznamenat velmi pomalé pohyby. Tato funkce je skvělá pro zaznamenávání akčních scén nebo pro zachycení detailů, které by jinak byly přehlédnuté.

Jak mohu získat aktualizaci?

Aktualizace je k dispozici pro AT&T a Sprint Galaxy Note 8 jednotky v USA. Aktualizace se postupně dostává k všem zařízením, takže pokud jste ještě nedostali aktualizaci, měli byste ji brzy dostat. Uživatelé mohou také ručně spustit aktualizaci, stačí jít do Nastavení a klepnout na Aktualizace softwaru.

FAQ

  • Co je AR Emoji?
    AR Emoji je nová funkce, která umožňuje uživatelům vytvářet vlastní animované emojis.
  • Co je Super Slow-Motion Video?
    Super Slow-Motion Video je nová funkce, která umožňuje uživatelům zaznamenávat videa s pomalým pohybem.
  • Jak mohu získat aktualizaci?
    Aktualizace je k dispozici pro AT&T a Sprint Galaxy Note 8 jednotky v USA. Uživatelé mohou také ručně spustit aktualizaci, stačí jít do Nastavení a klepnout na Aktualizace softwaru.

AT&T a Sprint Galaxy Note 8 se nedávno aktualizovaly s AR Emoji a Super Slow-Motion videem. Tato aktualizace přináší nové funkce, které uživatelům umožňují vytvářet vlastní animované emojis a zaznamenávat videa s pomalým pohybem. Aktualizace se začala dostávat k AT&T a Sprint Galaxy Note 8 jednotkám v USA, takže to bude trvat ještě několik dní, než se dostane ke všem zařízením. Pokud jste ještě nedostali aktualizaci, měli byste ji brzy dostat. Uživatelé mohou také ručně spustit aktualizaci, stačí jít do Nastavení a klepnout na Aktualizace softwaru.Více informací o této aktualizaci naleznete na AT&T A Sprint stránkách. Také se můžete podívat na Samsung stránky, kde najdete více informací o funkcích AR Emoji a Super Slow-Motion Video.

AT&T a Sprint Galaxy Note 8 se nedávno aktualizovaly s AR Emoji a Super Slow-Motion videem. Tato aktualizace přináší nové funkce, které uživatelům umožňují vytvářet vlastní animované emojis a zaznamenávat videa s pomalým pohybem. Pokud jste ještě nedostali aktualizaci, měli byste ji brzy dostat. Uživatelé mohou také ručně spustit aktualizaci, stačí jít do Nastavení a klepnout na Aktualizace softwaru.