AT&T již nenabízí kanály CBS na 17 amerických trzích

Počínaje 19. červencem služby DirecTV, DirecTV Now a U-verse společnosti AT&T vyřadily všechny kanály CBS ze své nabídky na 17 trzích ve Spojených státech. To znamená, že zákazníci na těchto trzích již nebudou mít přístup k programům CBS, včetně populárních pořadů jako The Big Bang Theory a NCIS.

Rozhodnutí vyřadit kanály CBS ze služeb AT&T bylo učiněno poté, co se oběma společnostem nepodařilo dosáhnout dohody o podmínkách nové přepravní smlouvy. AT&T hledala nižší sazbu za programování CBS, zatímco CBS hledala vyšší sazbu. V důsledku toho se obě společnosti nedokázaly dohodnout a AT&T se rozhodlo vyřadit kanály CBS ze svých služeb.

Co to znamená pro zákazníky AT&T?

Pro zákazníky AT&T na dotčených trzích to znamená, že již nebudou mít přístup k programům CBS. To zahrnuje populární pořady jako The Big Bang Theory, NCIS a další programy CBS. Zákazníci také již nebudou mít přístup k CBS Sports Network, CBSN a dalším kanálům vlastněným CBS.

Zákazníci AT&T na dotčených trzích budou mít stále přístup k dalším programům, včetně místních kanálů, a také k dalším sítím, jako jsou ABC, NBC a Fox. Už však nebudou mít přístup k programům CBS.

Co jsou dotčené trhy?

Rozhodnutí AT&T opustit kanály CBS ovlivnilo 17 trhů: Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Dallas, Detroit, Houston, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New York, Philadelphia, Pittsburgh, San Francisco, Seattle, Tampa a Washington. , DC.

Jaké jsou možnosti AT&T?

AT&T má k dispozici několik možností, jak obnovit programování CBS do svých služeb. Společnost by mohla dosáhnout nové dohody s CBS nebo by mohla usilovat o získání jiné sítě, která přenáší programy CBS. AT&T by také mohla usilovat o získání streamovací služby, která přenáší programy CBS, jako je CBS All Access.Závěr

Rozhodnutí AT&T opustit kanály CBS ze svých služeb na 17 trzích v USA způsobilo, že mnoho zákazníků ztratilo přístup k oblíbeným programům CBS. AT&T má k dispozici několik možností, jak obnovit programování CBS do svých služeb, ale teprve se uvidí, co společnost udělá.

FAQ

  • Q: Jaké trhy jsou ovlivněny rozhodnutím AT&T opustit kanály CBS?
    A: Rozhodnutí AT&T ovlivnilo 17 trhů: Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Dallas, Detroit, Houston, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New York, Philadelphia, Pittsburgh, San Francisco, Seattle, Tampa a Washington, DC.
  • Q: Jaké možnosti má AT&T k obnovení programování CBS?
    A: AT&T má k dispozici několik možností, jak obnovit programování CBS do svých služeb. Společnost by mohla dosáhnout nové dohody s CBS nebo by mohla usilovat o získání jiné sítě, která přenáší programy CBS. AT&T by také mohla usilovat o získání streamovací služby, která přenáší programy CBS, jako je CBS All Access.

Další informace o rozhodnutí společnosti AT&T opustit kanály CBS ze svých služeb naleznete na adrese Zprávy CBS nebo The Verge .