AT&T zavádí aktualizaci Android 10 na LG Stylo 5+

LG Stylo 5+ rok po svém debutu u AT&T konečně dostává dlouho očekávanou aktualizaci Android 10. Ale dostane i Android 11? Čtěte dále a zjistěte více o aktualizaci a o tom, co pro zařízení znamená.

Co znamená aktualizace Android 10 pro LG Stylo 5+?

Aktualizace Android 10 pro LG Stylo 5+ přináší do zařízení řadu nových funkcí a vylepšení. Patří mezi ně nový navigační systém pomocí gest, vylepšené funkce ochrany soukromí a zabezpečení a nový tmavý režim. Kromě toho aktualizace přináší také řadu oprav chyb a vylepšení výkonu.

Získá LG Stylo 5+ Android 11?

V tuto chvíli není jasné, zda LG Stylo 5+ dostane aktualizaci na Android 11. Zatímco AT&T oficiálně neoznámilo žádné plány na zavedení aktualizace, je možné, že zařízení tuto aktualizaci v budoucnu obdrží. Je však důležité si uvědomit, že aktualizace nemusí být dostupná pro všechna zařízení.

Jaké další aktualizace jsou k dispozici pro LG Stylo 5+?

Kromě aktualizace na Android 10 vydala společnost AT&T také řadu dalších aktualizací pro LG Stylo 5+. Patří mezi ně bezpečnostní záplaty, opravy chyb a vylepšení výkonu. Kromě toho společnost AT&T také vydala řadu nových funkcí pro zařízení, jako je možnost používat zařízení jako hotspot Wi-Fi a možnost používat zařízení jako mobilní hotspot.

Jak získat aktualizaci Android 10 pro LG Stylo 5+

Aktualizace Android 10 pro LG Stylo 5+ je nyní k dispozici pro zákazníky AT&T. Chcete-li získat aktualizaci, uživatelé budou muset přejít do nabídky Nastavení na svém zařízení a vybrat možnost „Aktualizace systému“. Odtud si budou moci stáhnout a nainstalovat aktualizaci.

Závěr

LG Stylo 5+ rok po svém debutu u AT&T konečně dostává dlouho očekávanou aktualizaci Android 10. Aktualizace přináší do zařízení řadu nových funkcí a vylepšení, stejně jako opravy chyb a vylepšení výkonu. Není jasné, zda zařízení získá aktualizaci Android 11, ale AT&T vydala řadu dalších aktualizací pro zařízení. Chcete-li získat aktualizaci Android 10, uživatelé budou muset přejít do nabídky Nastavení na svém zařízení a vybrat možnost „Aktualizace systému“.FAQ

  • Q: Co znamená aktualizace Android 10 pro LG Stylo 5+?
    A: Aktualizace Android 10 pro LG Stylo 5+ přináší do zařízení řadu nových funkcí a vylepšení, jako je nový navigační systém pomocí gest, vylepšené funkce ochrany soukromí a zabezpečení a nový tmavý režim.
  • Q: Dostane LG Stylo 5+ Android 11?
    A: V tuto chvíli není jasné, zda LG Stylo 5+ dostane aktualizaci na Android 11. Zatímco AT&T oficiálně neoznámilo žádné plány na zavedení aktualizace, je možné, že zařízení tuto aktualizaci v budoucnu obdrží.
  • Q: Jak získat aktualizaci Android 10 pro LG Stylo 5+?
    A: Aktualizace Androidu 10 pro LG Stylo 5+ je nyní k dispozici pro zákazníky AT&T. Chcete-li získat aktualizaci, uživatelé budou muset přejít do nabídky Nastavení na svém zařízení a vybrat možnost „Aktualizace systému“.

Prameny: Android policie , Podpora AT&T