AT&T/Cricket Subscribers: Získejte 10 GB dat zdarma po dobu 2 měsíců

Kvůli výskytu koronaviru nabízí AT&T předplacené a jeho předplacená jednotka Cricket Wireless určitým zákazníkům až 10 GB dat navíc za měsíc po dobu dvou měsíců. Pokud jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless, můžete se zúčastnit této akce a získat 10 GB dat zdarma. Čtěte dál, abyste zjistili, jak se můžete zúčastnit.

Kdo se může zúčastnit?

Akce je určena pro zákazníky AT&T a Cricket Wireless, kteří mají aktivní službu s tarifem s daty. Akce se vztahuje na tarify s daty, které jsou určeny pro předplacené služby AT&T a Cricket Wireless. Akce se nevztahuje na tarify s daty, které jsou určeny pro služby AT&T postpaid nebo Cricket Wireless postpaid.

Jak se mohu zúčastnit?

Pokud jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless, můžete se zúčastnit této akce. Pokud jste zákazníkem AT&T, můžete se zúčastnit této akce prostřednictvím aplikace myAT&T nebo prostřednictvím stránky AT&T. Pokud jste zákazníkem Cricket Wireless, můžete se zúčastnit této akce prostřednictvím aplikace MyCricket nebo prostřednictvím stránky Cricket Wireless. Pro účast v této akci budete muset zadat své číslo telefonu a potvrdit, že jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless.

Kdy budou data přidána?

Data budou přidána do vašeho účtu po potvrzení vaší účasti v této akci. Data budou přidána do vašeho účtu během následujících 24 hodin po potvrzení vaší účasti v této akci. Data budou přidána do vašeho účtu po dobu dvou měsíců.

Jaké jsou další podmínky?

Tato akce je omezena na jednu účast na zákazníka. Akce se nevztahuje na tarify s daty, které jsou určeny pro služby AT&T postpaid nebo Cricket Wireless postpaid. Data, která jsou přidána do vašeho účtu v rámci této akce, se nezapočítávají do vašeho stávajícího tarifu s daty. Data, která jsou přidána do vašeho účtu v rámci této akce, jsou k dispozici pouze pro předplacené služby AT&T a Cricket Wireless.

Závěr

AT&T a jeho předplacená jednotka Cricket Wireless nabízejí určitým zákazníkům až 10 GB dat navíc za měsíc po dobu dvou měsíců. Pokud jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless, můžete se zúčastnit této akce a získat 10 GB dat zdarma. Pro účast v této akci budete muset zadat své číslo telefonu a potvrdit, že jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless. Data budou přidána do vašeho účtu během následujících 24 hodin po potvrzení vaší účasti v této akci.Více informací o této akci naleznete na stránkách AT&T A Bezdrátový kriket .

FAQ

  • Kdo se může zúčastnit? Akce je určena pro zákazníky AT&T a Cricket Wireless, kteří mají aktivní službu s tarifem s daty.
  • Jak se mohu zúčastnit? Pokud jste zákazníkem AT&T nebo Cricket Wireless, můžete se zúčastnit této akce prostřednictvím aplikace myAT&T nebo prostřednictvím stránky AT&T nebo prostřednictvím aplikace MyCricket nebo prostřednictvím stránky Cricket Wireless.
  • Kdy budou data přidána? Data budou přidána do vašeho účtu během následujících 24 hodin po potvrzení vaší účasti v této akci.
  • Jaké jsou další podmínky? Tato akce je omezena na jednu účast na zákazníka. Akce se nevztahuje na tarify s daty, které jsou určeny pro služby AT&T postpaid nebo Cricket Wireless postpaid. Data, která jsou přidána do vašeho účtu v rámci této akce, se nezapočítávají do vašeho stávajícího tarifu s daty. Data, která jsou přidána do vašeho účtu v rámci této akce, jsou k dispozici pouze pro předplacené služby AT&T a Cricket Wireless.