Samsung Galaxy Note 5 Baterie Swelling - Co dělat?

Díky druhému výběru Samsung Galaxy Note 7 se příběhy o výbuchu phabletu téměř zastavily. Ale to neznamená, že se neslyší o problémech s baterií u jiných telefonů. Několik iPhone se vybuchlo a muž žaluje Samsung za druhotné a třetí stupně popálení, které utrpěl, když se jeho Samsung Galaxy S7 Edge vybuchl v kapse kalhot.

Stejný problém se objevil i u Samsung Galaxy Note 5. Někteří uživatelé začali zaznamenávat, že jejich baterie začíná nabobtnat. Pokud se vám to stalo, je důležité vědět, jak se s tímto problémem vypořádat.

Co způsobuje nabobtnutí baterie?

Nabobtnutí baterie je způsobeno přehřátím. To může být způsobeno několika faktory, včetně používání telefonu příliš dlouho, používání telefonu příliš často nebo používáním nekompatibilních aplikací. To může také způsobit, že se baterie rychleji vybije.

Samsung Galaxy Note 5 baterie se zvětšuje - co dělat? Pokud máte Samsung Galaxy Note 5 a začala se vám zvětšovat baterie, měli byste okamžitě navštívit autorizovaný servisní stśedisko. Samsung vydal prohlášení, že baterie může být nahrazena zdarma. LG V20 8.0 aktualizace A Note20 vs Note20 Ultra jsou dvě z nejnovějších aktualizací, které byly vydány pro Samsung Galaxy Note 5. Pokud máte jakékoli další otázky ohledně baterie, neváhejte se obrátit na servisní středisko.

Jak se vypořádat s nabobtnutím baterie?

Nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, je vyjmout baterii z telefonu. To je důležité, protože to může zabránit požáru nebo výbuchu. Poté, co baterii vyjmete, měli byste ji vyhodit a zakoupit novou. To je nejlepší způsob, jak se vyhnout dalším problémům.

Jak se vyhnout nabobtnutí baterie?

Nejlepší způsob, jak se vyhnout nabobtnutí baterie, je používat telefon správným způsobem. To znamená, že byste měli vyhnout se používání telefonu příliš dlouho nebo příliš často. Také byste měli vyhnout se používání nekompatibilních aplikací. Pokud se vám to stane, měli byste okamžitě vyjmout baterii a zakoupit novou.FAQ

  • Co způsobuje nabobtnutí baterie? Nabobtnutí baterie je způsobeno přehřátím, které může být způsobeno několika faktory, včetně používání telefonu příliš dlouho, používání telefonu příliš často nebo používáním nekompatibilních aplikací.
  • Jak se vypořádat s nabobtnutím baterie? Nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, je vyjmout baterii z telefonu. Poté, co baterii vyjmete, měli byste ji vyhodit a zakoupit novou.
  • Jak se vyhnout nabobtnutí baterie? Nejlepší způsob, jak se vyhnout nabobtnutí baterie, je používat telefon správným způsobem. To znamená, že byste měli vyhnout se používání telefonu příliš dlouho nebo příliš často a také byste měli vyhnout se používání nekompatibilních aplikací.

Nabobtnutí baterie je vážný problém, který byste měli vzít vážně. Pokud se vám to stane, je důležité vyjmout baterii z telefonu a zakoupit novou. Také byste měli vyhnout se používání telefonu příliš dlouho nebo příliš často a také byste měli vyhnout se používání nekompatibilních aplikací. Pokud budete postupovat podle těchto pokynů, měli byste se vyhnout dalším problémům s baterií.

Více informací o nabobtnutí baterie naleznete na Podpora Samsung A CNET .