Nejlepší, nejzábavnější a nejdivnější chyby Autocorrectu v roce 2016

Autocorrect je skvělá funkce, která nám umožňuje rychle a snadno psát zprávy. Ale občas se může stát, že selže a vyprodukuje některé z nejzábavnějších a nejdivnějších chyb. V tomto článku se podíváme na.

Nejlepší chyby Autocorrectu

Nejlepší chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou zábavné, ale nejsou příliš divné. Například, když někdo napsal 'Jsem tak hladový, že bych mohl jíst koně', Autocorrect to změnil na 'Jsem tak hladový, že bych mohl jíst kolena'. To je skvělý příklad toho, jak Autocorrect může být zábavný, aniž by byl příliš divný.

Nejlepší, nejzábavnější a nejdivnější chyby Autocorrectu v roce 2016 byly opravdu zábavné. Mnoho lidí se smálo, když se jejich zprávy překládaly do něčeho, co nebylo vůbec smysluplné. Některé z nejvíce zábavných chyb Autocorrectu v roce 2016 zahrnovaly překlepy, jako je například 'příští' místo 'příšerný' nebo 'příští' místo 'příští'. Také se objevily některé divné chyby, jako například 'příští' místo 'příští' nebo 'příští' místo 'příští'. Pokud chcete zabránit podobným chybám, můžete zkusit zakázat službu 2G nebo se dozvědět více o datu vydání iPadu 9. generace .

Nejzábavnější chyby Autocorrectu

Nejzábavnější chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou zábavné a trochu divné. Například, když někdo napsal 'Jsem tak unavený, že bych mohl spát celý den', Autocorrect to změnil na 'Jsem tak unavený, že bych mohl spát celý život'. To je skvělý příklad toho, jak Autocorrect může být zábavný a trochu divný zároveň.

Nejdivnější chyby Autocorrectu

Nejdivnější chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou velmi divné. Například, když někdo napsal 'Jsem tak unavený, že bych mohl spát celou věčnost', Autocorrect to změnil na 'Jsem tak unavený, že bych mohl spát celou veverku'. To je skvělý příklad toho, jak Autocorrect může být velmi divný.

Závěr

Autocorrect je skvělá funkce, která nám umožňuje rychle a snadno psát zprávy. Ale občas se může stát, že selže a vyprodukuje některé z nejzábavnějších a nejdivnějších chyb. V tomto článku jsme se podívali na.Zdroje: Znuděná Panda , Huffington Post

FAQ

  • Co je to automatické opravy? Autocorrect je funkce, která nám umožňuje rychle a snadno psát zprávy.
  • Jaké jsou nejlepší chyby Autocorrectu? Nejlepší chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou zábavné, ale nejsou příliš divné.
  • Jaké jsou nejzábavnější chyby Autocorrectu? Nejzábavnější chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou zábavné a trochu divné.
  • Jaké jsou nejdivnější chyby Autocorrectu? Nejdivnější chyby Autocorrectu jsou ty, které jsou velmi divné.