Nejlepší telefony Metro by T-Mobile k nákupu v roce 2023

Metro by T-Mobile je jedním z nejpopulárnějších MVNO operátorů a nabízí bohatou řadu telefonů. Který si vybrat? Přečtěte si náš článek a zjistěte, který telefon je pro vás nejlepší volbou.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra je nejvýkonnějším telefonem v nabídce Metro by T-Mobile. Je vybaven 6,8palcovým displejem s rozlišením 1440 x 3200 pixelů, 8 GB RAM a 128 GB úložištěm. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven 5 000 mAh baterií, která poskytuje až dva dny výdrže na jedno nabití.

Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max je nejvýkonnějším telefonem v nabídce Metro by T-Mobile. Je vybaven 6,7palcovým displejem s rozlišením 1284 x 2778 pixelů, 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven 3687 mAh baterií, která poskytuje až dva dny výdrže na jedno nabití.

Metro by T-Mobile nabízí širokou škálu nejlepších telefonů k nákupu v roce 2023. Mezi tyto telefony patří Xiaomi Redmi Note 3, který nabízí vynikající výkon a funkce. Pro více informací o tomto telefonu si můžete přečíst xiaomi redmi note 3 recenze . Dalším skvělým telefonem je Samsung Galaxy S20, který nabízí vynikající výkon a funkce. Pokud jste motorkář, můžete si také pořídit nejlepší držák na mobilní telefon pro motocykl , abyste mohli telefon používat během jízdy. Metro by T-Mobile nabízí širokou škálu nejlepších telefonů k nákupu v roce 2023.

Google Pixel 5

Google Pixel 5 je nejnovějším telefonem v nabídce Metro by T-Mobile. Je vybaven 6palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2340 pixelů, 8 GB RAM a 128 GB úložištěm. Je vybaven čtyřmi fotoaparáty, které poskytují vynikající fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven 4080 mAh baterií, která poskytuje až tři dny výdrže na jedno nabití.Motorola Moto G Power

Motorola Moto G Power je nejlevnějším telefonem v nabídce Metro by T-Mobile. Je vybaven 6,4palcovým displejem s rozlišením 720 x 1560 pixelů, 4 GB RAM a 64 GB úložištěm. Je vybaven třemi fotoaparáty, které poskytují slušné fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven 5000 mAh baterií, která poskytuje až tři dny výdrže na jedno nabití.

LG Stylo 6

LG Stylo 6 je nejlevnějším telefonem s dotykovým perom v nabídce Metro by T-Mobile. Je vybaven 6,8palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2460 pixelů, 3 GB RAM a 64 GB úložištěm. Je vybaven třemi fotoaparáty, které poskytují slušné fotografické schopnosti. Telefon je také vybaven 4000 mAh baterií, která poskytuje až dva dny výdrže na jedno nabití.

Závěr

Metro by T-Mobile nabízí širokou škálu telefonů pro každou potřebu. Ať už hledáte nejvýkonnější telefon, nebo nejlevnější telefon s dotykovým perom, Metro by T-Mobile má pro vás vhodnou volbu. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, který telefon je pro vás nejlepší volbou. Metro od T-Mobile , CNET , GSM aréna .

FAQ

  • Q: Jaký je nejvýkonnější telefon v nabídce Metro by T-Mobile?
    A: Nejvýkonnějším telefonem v nabídce Metro by T-Mobile je Samsung Galaxy S21 Ultra.
  • Q: Jaký je nejlevnější telefon s dotykovým perom v nabídce Metro by T-Mobile?
    A: Nejlevnějším telefonem s dotykovým perom v nabídce Metro by T-Mobile je LG Stylo 6.
  • Q: Jaká je výdrž baterie u telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra?
    A: Samsung Galaxy S21 Ultra je vybaven 5 000 mAh baterií, která poskytuje až dva dny výdrže na jedno nabití.