BlackBerry Passport - Specifikace a funkce

BlackBerry Passport je moderní chytrý telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s OIS, Autofocus a BSI senzorem, procesorem Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974-AA a 3GB RAM. Podívejte se na všechny specifikace a funkce.

Displej

BlackBerry Passport je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1440 x 1440 pixelů. Má jasný a ostrý obraz s vysokou kontrastní hladinou. Díky technologii Corning Gorilla Glass 3 je displej odolný proti poškrábání a prachu.

Fotoaparát

BlackBerry Passport je vybaven 13MP fotoaparátem s OIS, Autofocus a BSI senzorem. Fotoaparát má schopnost pořizovat fotografie s vysokým rozlišením až do rozlišení 4160 x 3120 pixelů. Fotoaparát má také schopnost pořizovat videa ve vysokém rozlišení až do rozlišení 1080p.

BlackBerry Passport je moderní mobilní telefon s širokou škálou funkcí a specifikací. Má 4,5 palcový displej s rozlišením 1440 x 1440 pixelů, 2 GB RAM a 32 GB interní paměti. Je vybaven 13MP fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a 2MP předním fotoaparátem. BlackBerry Passport je také vybaven čtečkou otisků prstů, která umožňuje rychlé a bezpečné odemčení telefonu. Další funkce zahrnují Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Pokud hledáte více informací o specifikacích a funkcích mobilních telefonů, můžete se podívat na lg env A Sony Ericsson W 595 .

Procesor

BlackBerry Passport je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974-AA s 28nm technologií. Procesor je vybaven 4 jádry Cortex-A53 s taktem 2,2 GHz a grafickým procesorem Adreno 330. Procesor je schopen zpracovat vysoké množství dat a poskytuje vysoký výkon.

RAM

BlackBerry Passport je vybaven 3GB RAM. RAM je schopný zpracovat velké množství dat a poskytuje vysoký výkon. Díky tomu je telefon schopen spouštět náročné aplikace a hry bez zpomalení.Baterie

BlackBerry Passport je vybaven 3450 mAh baterií. Baterie je schopná poskytnout až 22 hodin hovoru a až 16 dní pohotovostního režimu. Díky tomu můžete telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

BlackBerry Passport je moderní chytrý telefon s řadou výkonných funkcí. Je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem s OIS, Autofocus a BSI senzorem, procesorem Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974-AA a 3GB RAM. Díky tomu je telefon schopen spouštět náročné aplikace a hry bez zpomalení. Baterie je schopná poskytnout až 22 hodin hovoru a až 16 dní pohotovostního režimu. Pokud hledáte moderní chytrý telefon s vysokým výkonem, BlackBerry Passport je skvělou volbou.

Zdroje: GSM aréna , CNET , Telefon Arena

FAQ

 • Jaký je displej BlackBerry Passport?
  BlackBerry Passport je vybaven 4,5palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1440 x 1440 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má BlackBerry Passport?
  BlackBerry Passport je vybaven 13MP fotoaparátem s OIS, Autofocus a BSI senzorem.
 • Jaký procesor má BlackBerry Passport?
  BlackBerry Passport je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974-AA s 28nm technologií.
 • Jak moc RAM má BlackBerry Passport?
  BlackBerry Passport je vybaven 3GB RAM.
 • Jakou baterii má BlackBerry Passport?
  BlackBerry Passport je vybaven 3450 mAh baterií.