BlackBerry PlayBook - Specifikace, Fotoaparát, Procesor a RAM

BlackBerry PlayBook je tablet, který byl uveden na trh v roce 2011. Tento tablet je vybaven 7palcovým LCD displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem TI OMAP4430 a 1GB RAM. BlackBerry PlayBook je vybaven řadou funkcí, které umožňují uživatelům využívat jeho výkonné funkce. Podívejme se blíže na specifikace tohoto tabletu.

Displej

BlackBerry PlayBook je vybaven 7palcovým LCD displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů. Displej je vybaven technologií IPS, která poskytuje široký pozorovací úhel a vynikající kontrast. Displej je také vybaven technologií Multi-Touch, která umožňuje uživatelům ovládat tablet pomocí dotykových gest.

Fotoaparát

BlackBerry PlayBook je vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 2592 x 1944 pixelů. Fotoaparát je také schopen pořizovat videa s rozlišením až 1280 x 720 pixelů. Fotoaparát je vybaven řadou funkcí, včetně geotaggingu, detekce obličeje a dalších.

BlackBerry PlayBook je tablet s výkonnými specifikacemi, které zahrnují 7' displej s rozlišením 1024 x 600, 5MP fotoaparát s autofokusem, 1GHz procesor a 1GB RAM. Tento tablet je ideální pro ty, kteří hledají výkonný tablet s velkou výdrží baterie. Pokud hledáte levnější alternativu, můžete se podívat na iPhone SE mini nebo Huawei Mediapad .

Procesor

BlackBerry PlayBook je vybaven procesorem TI OMAP4430. Tento procesor je vybaven dvoujádrovým procesorem s taktem 1GHz. Procesor je vybaven technologií PowerVR SGX540, která poskytuje výkonné grafické výkony. Procesor je také vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje více úloh současně.

RAM

BlackBerry PlayBook je vybaven 1GB RAM. RAM umožňuje tabletu pracovat s více aplikacemi současně a poskytuje výkonné multitaskingové schopnosti. RAM také umožňuje tabletu pracovat s více aplikacemi současně a poskytuje výkonné multitaskingové schopnosti.Další funkce

BlackBerry PlayBook je vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, USB a dalších. Tablet je také vybaven řadou senzorů, včetně akcelerometru, gyroskopu, kompasu a dalších. Tablet je také vybaven řadou softwarových funkcí, včetně BlackBerry App World, BlackBerry Bridge a dalších.

Závěr

BlackBerry PlayBook je vybaven řadou funkcí, které umožňují uživatelům využívat jeho výkonné funkce. Tablet je vybaven 7palcovým LCD displejem, 5MP fotoaparátem, procesorem TI OMAP4430 a 1GB RAM. BlackBerry PlayBook je také vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, USB a dalších.

FAQ

  • Jaký je displej BlackBerry PlayBook? BlackBerry PlayBook je vybaven 7palcovým LCD displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má BlackBerry PlayBook? BlackBerry PlayBook je vybaven 5MP fotoaparátem s autofokusem a LED bleskem.
  • Jaký procesor má BlackBerry PlayBook? BlackBerry PlayBook je vybaven procesorem TI OMAP4430.
  • Jaká je RAM BlackBerry PlayBook? BlackBerry PlayBook je vybaven 1GB RAM.
  • Jaké další funkce má BlackBerry PlayBook? BlackBerry PlayBook je vybaven řadou dalších funkcí, včetně Wi-Fi, Bluetooth, GPS, USB a dalších.

Zdroje: GSM aréna , CNET , TechRadar .