Apple Watch Series 8: Co očekáváme od nového modelu?

?

Bloombergův Mark Gurman opětovně předpovídá tři nové modely Apple Watch Series 8. Podívejme se na to, co očekáváme od nového modelu Apple Watch Series 8.

Nové funkce

Apple Watch Series 8 by měl přinést řadu nových funkcí. Mezi ně patří vylepšený displej, který by měl být vybaven novou technologií OLED. Díky tomu by měl být obrazovka jasnější a živější. Další funkcí by měla být podpora 5G, což by umožnilo rychlejší připojení k internetu. Kromě toho by měl být Apple Watch Series 8 vybaven novou technologií pro sledování srdečního tepu, která by měla být přesnější než ta současná.

Apple Watch Series 8 je již na cestě a my se nemůžeme dočkat, co nového nám tento model přinese. Očekáváme, že bude mít vylepšený design, vyšší výkon a nové funkce. Také se očekává, že bude mít lepší výdrž baterie a lepší konektivitu. Už se těšíme, až se dozvíme více o tomto novém modelu. Mezitím si můžete prohlédnout moto x gen 4 nebo recenze sony t2 ultra .

Vylepšený design

Apple Watch Series 8 by měl také přinést vylepšený design. Měl by být vybaven novým materiálem, který by měl být odolnější a lehčí než současné modely. Kromě toho by měl být vybaven novým typem připojení, který by umožnil rychlejší přenos dat. Díky tomu by měl být Apple Watch Series 8 schopný přenášet data rychleji než současné modely.

Vyšší cena

Apple Watch Series 8 by měl být dražší než současné modely. To je dáno novými funkcemi a vylepšeným designem. Předpokládá se, že cena by mohla být až o 30% vyšší než cena současných modelů. To by znamenalo, že cena by mohla být až o 500 dolarů vyšší než cena současných modelů.

Dostupnost

Apple Watch Series 8 by měl být dostupný na trhu v druhé polovině roku 2021. To je dáno tím, že Apple ještě není schopný vyrábět dostatečné množství nových modelů. Kromě toho je třeba, aby Apple dokončil vývoj nových funkcí a vylepšení designu.

Závěr

Apple Watch Series 8 by měl být vydán v druhé polovině roku 2021 a měl by přinést řadu nových funkcí a vylepšený design. Kromě toho by měl být dražší než současné modely. Budeme se muset ještě chvíli počkat, než se dozvíme více informací o novém modelu Apple Watch Series 8.

FAQ

  • Kdy bude Apple Watch Series 8 dostupný? Apple Watch Series 8 by měl být dostupný na trhu v druhé polovině roku 2021.
  • Jaké nové funkce bude mít Apple Watch Series 8? Apple Watch Series 8 by měl být vybaven novou technologií OLED, podporou 5G a novou technologií pro sledování srdečního tepu.
  • Kolik bude stát Apple Watch Series 8? Předpokládá se, že cena by mohla být až o 30% vyšší než cena současných modelů, což by znamenalo, že cena by mohla být až o 500 dolarů vyšší než cena současných modelů.

Zdroje: Bloomberg , MacRumors , The Verge .