BLU Studio XL LTE - Specifikace a Recenze

BLU Studio XL LTE je moderní telefon s velkým 6 palcovým IPS LCD displejem. Nabízí 8MP autofokusní fotoaparát, 1GB RAM a baterii s kapacitou 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkou obrazovkou. Podívejme se blíže na specifikace a recenze BLU Studio XL LTE.

Specifikace

BLU Studio XL LTE je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem a 1GB RAM. Telefon má také baterii s kapacitou 3000 mAh, která poskytuje až 10 hodin hovoru. Telefon je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop.

Výkon

BLU Studio XL LTE je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1.2 GHz. Tento procesor je vybaven technologií 4-jádrového procesoru, která poskytuje vysoký výkon. Telefon je také vybaven 1GB RAM, která umožňuje plynulý chod aplikací. Telefon je také vybaven 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit až na 64GB pomocí microSD karty.

BLU Studio XL LTE je moderní mobilní telefon s velkým 5,5' HD displejem a 4G LTE rychlostí. Je vybaven 8MP fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem pro selfie. Telefon je vybaven 1,3GHz čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM. Má také 8GB interní paměti, kterou lze rozšířit až na 64GB pomocí microSD karty. BLU Studio XL LTE je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s moderními funkcemi za rozumnou cenu. Mapa 5G T-Mobile A Recenze Samsung Level Box jsou skvělým zdrojem informací o tomto telefonu.

Fotoaparát

BLU Studio XL LTE je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie a videa. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je detekce obličeje, geotagging a panorama. Fotoaparát je také vybaven 5MP přední kamerou, která je ideální pro pořizování selfie.

Baterie

BLU Studio XL LTE je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh. Baterie poskytuje až 10 hodin hovoru a až 300 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychlé dobití baterie.

Další funkce

BLU Studio XL LTE je vybaven řadou dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Telefon je také vybaven technologií dual SIM, která umožňuje používat dvě SIM karty současně. Telefon je také vybaven řadou senzorů, jako je akcelerometr, gyroskop a senzor blízkosti.

Závěr

BLU Studio XL LTE je výkonný telefon s velkým 6 palcovým IPS LCD displejem. Nabízí 8MP autofokusní fotoaparát, 1GB RAM a baterii s kapacitou 3000 mAh. Telefon je vybaven operačním systémem Android 5.1 Lollipop a řadou dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. Pokud hledáte výkonný telefon s velkou obrazovkou, BLU Studio XL LTE je skvělou volbou.

FAQ

 • Jaký je procesor BLU Studio XL LTE?
  BLU Studio XL LTE je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s taktem 1.2 GHz.
 • Jaký je fotoaparát BLU Studio XL LTE?
  BLU Studio XL LTE je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem.
 • Jaká je kapacita baterie BLU Studio XL LTE?
  BLU Studio XL LTE je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh.
 • Jaké další funkce nabízí BLU Studio XL LTE?
  BLU Studio XL LTE je vybaven řadou dalších funkcí, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , CNET .