BLU Studio XL - Specifikace, Fotografie a Recenze

BLU Studio XL je moderní mobilní telefon s velkým 6 palcovým IPS LCD displejem. Je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem, procesorem MediaTek a 1GB RAM. Jeho baterie má kapacitu 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkým displejem. Podívejme se blíže na specifikace, fotografie a recenze BLU Studio XL.

Specifikace BLU Studio XL

BLU Studio XL je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem a 1GB RAM. Jeho procesor je MediaTek MT6580M s čtyřmi jádry a taktovací frekvencí 1,3 GHz. Telefon má baterii s kapacitou 3000 mAh, která umožňuje až 10 hodin hovoru. BLU Studio XL je také vybaven 16GB interní pamětí, kterou lze rozšířit až na 64GB pomocí microSD karty.

BLU Studio XL je moderní mobilní telefon s velkým 6,0' HD displejem a 8MP fotoaparátem. Je vybaven procesorem Quad-Core 1.3GHz, 1GB RAM a 8GB interní pamětí. Nabízí také Wi-Fi, Bluetooth, GPS a 3G. Pokud hledáte výkonný telefon s velkou obrazovkou, BLU Studio XL je skvělou volbou. Podívejte se na Oneplus 7 A cena iphone sony ericsson pro porovnání cen a specifikací.

Fotografie BLU Studio XL

BLU Studio XL je elegantní a moderní telefon s velkým 6 palcovým displejem. Jeho zadní strana je vyrobena z kovu a je vybavena 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Na přední straně je 5MP fotoaparát pro selfie. Telefon je dostupný ve třech barvách: černé, stříbrné a zlaté.

Recenze BLU Studio XL

BLU Studio XL je výkonný telefon s velkým 6 palcovým displejem. Jeho 8MP autofokusní fotoaparát s LED bleskem je schopen pořizovat kvalitní fotografie. Procesor MediaTek MT6580M s 1GB RAM je dostatečně výkonný pro běžné úkoly. Baterie s kapacitou 3000 mAh je schopná poskytnout až 10 hodin hovoru. Mezi jeho nevýhody patří absence podpory 4G LTE a nízké rozlišení displeje.

Závěr

BLU Studio XL je moderní mobilní telefon s velkým 6 palcovým IPS LCD displejem. Je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem, procesorem MediaTek a 1GB RAM. Jeho baterie má kapacitu 3000 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s velkým displejem. Pro více informací o BLU Studio XL si můžete přečíst recenzi na GSM Arena nebo recenzi na Phone Arena .

FAQ

  • Jaké jsou specifikace BLU Studio XL?
    BLU Studio XL je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů, 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem, procesorem MediaTek MT6580M s čtyřmi jádry a taktovací frekvencí 1,3 GHz, 1GB RAM a baterií s kapacitou 3000 mAh.
  • Jaké jsou výhody a nevýhody BLU Studio XL?
    Mezi výhody BLU Studio XL patří velký 6 palcový displej, 8MP autofokusní fotoaparát s LED bleskem, výkonný procesor MediaTek a baterie s kapacitou 3000 mAh. Mezi jeho nevýhody patří absence podpory 4G LTE a nízké rozlišení displeje.