BLU Tank Xtreme 4.0 - Specifikace a Recenze

BLU Tank Xtreme 4.0 je nový telefon od společnosti BLU, který se zaměřuje na výkon a odolnost. Tento telefon je vybaven 4palcovým IPS LCD displejem, 3,2MP autofokusní kamerou, procesorem MediaTek MT6580 (28 nm), 0,5GB RAM a baterií 2800 mAh. Podívejme se blíže na specifikace a recenzi BLU Tank Xtreme 4.0.

Displej

BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 4palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má dobrou kontrastní schopnost. Má také dobrou odezvu na dotek a je velmi snadno čitelný na slunci.

Fotoaparát

BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 3,2MP autofokusní kamerou. Kamera má dobrou schopnost zachycovat detaily a má také dobrou schopnost zachycovat barevné odstíny. Kamera má také několik režimů, jako je noční režim, portrétní režim a panoramatický režim.

BLU Tank Xtreme 4.0 je robustní a odolný telefon s velkou baterií a výkonným procesorem. Je vybaven 5,5' HD displejem, 8MP zadním fotoaparátem a 2MP předním fotoaparátem. Jeho velká baterie s kapacitou 4000 mAh poskytuje až 2 dny výdrže. Pokud hledáte robustní telefon s velkou baterií, BLU Tank Xtreme 4.0 je skvělou volbou. Podívejte se na blu pure xl 2015 A specifikace galaxy watch active 2 pro další specifikace a recenze.

Procesor

BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven procesorem MediaTek MT6580 (28 nm). Tento procesor je velmi výkonný a má dobrou schopnost zpracovávat data. Procesor má také dobrou schopnost zpracovávat grafiku a je schopen zpracovat náročné aplikace bez problémů.

RAM

BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 0,5GB RAM. To je dostatečné pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace. Pokud chcete používat náročné aplikace, doporučujeme vám zvolit vyšší model s více RAM.Baterie

BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven baterií 2800 mAh. Baterie je dostatečně výkonná pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace. Pokud chcete používat náročné aplikace, doporučujeme vám zvolit vyšší model s větší baterií.

Recenze

BLU Tank Xtreme 4.0 je dobrý telefon pro ty, kteří hledají odolný a výkonný telefon. Displej je jasný a má dobrou kontrastní schopnost. Kamera má dobrou schopnost zachycovat detaily a barevné odstíny. Procesor je výkonný a schopen zpracovat náročné aplikace. RAM je dostatečná pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace. Baterie je dostatečně výkonná pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace.

Závěr

BLU Tank Xtreme 4.0 je dobrý telefon pro ty, kteří hledají odolný a výkonný telefon. Má dobrý displej, kameru, procesor a RAM. Baterie je dostatečně výkonná pro běžné použití, ale není to dostatečné pro náročné aplikace. Pokud hledáte odolný a výkonný telefon, doporučujeme vám BLU Tank Xtreme 4.0.

Zdroje:

FAQ

 • Jaký je displej BLU Tank Xtreme 4.0?
  BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 4palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Jaká je kamera BLU Tank Xtreme 4.0?
  BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 3,2MP autofokusní kamerou.
 • Jaký procesor má BLU Tank Xtreme 4.0?
  BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven procesorem MediaTek MT6580 (28 nm).
 • Jaká je RAM BLU Tank Xtreme 4.0?
  BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven 0,5GB RAM.
 • Jaká je baterie BLU Tank Xtreme 4.0?
  BLU Tank Xtreme 4.0 je vybaven baterií 2800 mAh.