Vyměňte si svůj Samsung Galaxy Note 7 u Sprintu nebo T-Mobile

Pokud jste si koupili Samsung Galaxy Note 7 od Sprintu nebo T-Mobile, můžete jej vyměnit za podobné zařízení, dokud nebude vyřešen problém s baterií. Sprint umožňuje výměnu ihned, i když se zařízení neprojevuje žádnými problémy. T-Mobile umožňuje výměnu pouze v případě, že se zařízení projevuje problémy. V tomto článku se podíváme na to, jak můžete svůj Samsung Galaxy Note 7 vyměnit u Sprintu nebo T-Mobile.

Jak můžete vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7 u Sprintu

Sprint umožňuje výměnu Samsung Galaxy Note 7 ihned, i když se zařízení neprojevuje žádnými problémy. Chcete-li vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7, můžete navštívit kteroukoli prodejnu Sprintu nebo se obrátit na zákaznickou podporu. Sprint vám nabídne výměnu za jiné zařízení se stejnou nebo vyšší cenou. Pokud je cena vyšší, budete muset doplatit rozdíl.

Pokud máte Samsung Galaxy Note 7, můžete jej vyměnit u Sprintu nebo T-Mobile. HTC One Aero A Google Pixel 7 komerční jsou dvě možnosti, které můžete zvážit. Vyměňte si svůj Samsung Galaxy Note 7 u Sprintu nebo T-Mobile a získejte nový telefon!

Jak můžete vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7 u T-Mobile

T-Mobile umožňuje výměnu Samsung Galaxy Note 7 pouze v případě, že se zařízení projevuje problémy. Chcete-li vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7, můžete navštívit kteroukoli prodejnu T-Mobile nebo se obrátit na zákaznickou podporu. T-Mobile vám nabídne výměnu za jiné zařízení se stejnou nebo vyšší cenou. Pokud je cena vyšší, budete muset doplatit rozdíl.

Jaké jsou další možnosti?

Pokud nechcete vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7, můžete si jej nechat opravit. Sprint a T-Mobile nabízejí bezplatnou opravu zařízení, pokud se projeví problémy s baterií. Pokud se zařízení neprojevuje žádnými problémy, můžete si jej nechat opravit za poplatek. Můžete také požádat o vrácení peněz. Sprint a T-Mobile vám vrátí peníze za zařízení, pokud se projeví problémy s baterií.

Závěr

Pokud jste si koupili Samsung Galaxy Note 7 od Sprintu nebo T-Mobile, můžete jej vyměnit za podobné zařízení, dokud nebude vyřešen problém s baterií. Sprint umožňuje výměnu ihned, i když se zařízení neprojevuje žádnými problémy. T-Mobile umožňuje výměnu pouze v případě, že se zařízení projevuje problémy. Můžete také požádat o vrácení peněz nebo si nechat zařízení opravit.

Odkazy:

FAQ:

  • Můžu vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7 u Sprintu?
    Ano, Sprint umožňuje výměnu Samsung Galaxy Note 7 ihned, i když se zařízení neprojevuje žádnými problémy.
  • Můžu vyměnit svůj Samsung Galaxy Note 7 u T-Mobile?
    Ano, T-Mobile umožňuje výměnu Samsung Galaxy Note 7 pouze v případě, že se zařízení projevuje problémy.
  • Můžu si nechat opravit svůj Samsung Galaxy Note 7?
    Ano, Sprint a T-Mobile nabízejí bezplatnou opravu zařízení, pokud se projeví problémy s baterií. Pokud se zařízení neprojevuje žádnými problémy, můžete si jej nechat opravit za poplatek.