LG G4: Může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin?

?

LG G4 není certifikován pro ochranu proti prachu a vodě. Přesto jsme ho umístili do dřezu s 4 palci vody, abychom zjistili, zda může přežít být potopený po dobu více než dvou hodin. V tomto článku se podíváme na to, jak se LG G4 vyrovnal s tímto testem a jaké jsou jeho ochranné vlastnosti.

Jak se LG G4 vyrovnal s testem?

LG G4 byl umístěn do dřezu s 4 palci vody a byl pod ním po dobu 2 hodin. Po vytažení z vody bylo zjištěno, že telefon je stále funkční a nebyly zaznamenány žádné známky poškození. To znamená, že LG G4 může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin.

Jaká je ochrana LG G4?

LG G4 není certifikován pro ochranu proti prachu a vodě. To znamená, že není schopen odolat vodě po dlouhou dobu. Přesto se zdá, že telefon může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin. To je důkazem toho, že LG G4 má nějakou formu ochrany proti vodě, i když není certifikován.

LG G4 je skvělý telefon, který může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin. To je skvělá vlastnost, která umožňuje uživatelům používat telefon i v extrémních podmínkách. Facebook nová verze 2016 A LG G Pro Lollipop jsou další skvělé funkce, které LG G4 nabízí.

Jaké jsou další ochranné vlastnosti LG G4?

LG G4 má několik dalších ochranných vlastností, které mu pomáhají chránit před poškozením. Telefon má odolnou konstrukci, která je odolná proti nárazům a pádům. Má také Gorilla Glass 4, který chrání displej před poškrábáním a prachem. Kromě toho má také speciální nano-povlak, který chrání před prachem a vodou.

Závěr

LG G4 není certifikován pro ochranu proti prachu a vodě. Přesto jsme ho umístili do dřezu s 4 palci vody, abychom zjistili, zda může přežít být potopený po dobu více než dvou hodin. Test ukázal, že LG G4 může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin. Kromě toho má LG G4 také několik dalších ochranných vlastností, které mu pomáhají chránit před poškozením.

Zdroje: Android Central , GSM aréna

FAQ

  • Má LG G4 certifikaci pro ochranu proti prachu a vodě?
    Ne, LG G4 není certifikován pro ochranu proti prachu a vodě.
  • Může LG G4 přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin?
    Ano, LG G4 může přežít ve 4 palcích vody po dobu 2 hodin.
  • Jaké jsou další ochranné vlastnosti LG G4?
    LG G4 má odolnou konstrukci, Gorilla Glass 4 a speciální nano-povlak, který chrání před prachem a vodou.