Casio G'zOne Commando 4G LTE Recenze - Nejnovější odolný telefon od Verizonu

Casio G'zOne Commando 4G LTE je nejnovější odolný telefon od Verizonu. Tento telefon je vybaven Androidem a je navržen tak, aby vydržel i ty nejnáročnější podmínky. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak se tento telefon vyrovnává s ostatními odolnými telefony na trhu.

Design a konstrukce

Casio G'zOne Commando 4G LTE je robustní telefon s kovovým rámečkem a odolnou gumovou zadní stranou. Jeho konstrukce je navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější podmínky. Telefon je odolný vůči prachu, vodě a nárazům. Jeho konstrukce je také navržena tak, aby byla odolná vůči pádům z výšky až 1,2 metru.

Casio G'zOne Commando 4G LTE je nejnovější odolný telefon od Verizonu. Je vybaven 8MP fotoaparátem, 4,5palcovým displejem a vodotěsnou konstrukcí. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odolný telefon, který je schopen vydržet všechny druhy extrémních podmínek. Pokud hledáte odolný telefon, který je schopen vydržet všechny druhy extrémních podmínek, Casio G'zOne Commando 4G LTE je skvělou volbou. Pouzdra Spigen Note 4 A LG Gpad X10.1 jsou skvělé doplňky, které můžete použít k ochraně tohoto telefonu.

Displej

Casio G'zOne Commando 4G LTE má 4,5palcový displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Displej je navržen tak, aby byl odolný vůči poškrábání a prachu. Jeho jas je dostatečný pro použití venku i v interiéru.

Výkon

Casio G'zOne Commando 4G LTE je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus s taktem 1,5 GHz a 1 GB RAM. To znamená, že telefon je schopen spustit většinu aplikací a her bez problémů. Telefon je také vybaven 16 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty až o 32 GB.

Fotoaparát

Casio G'zOne Commando 4G LTE má 8MP fotoaparát s LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení. Telefon má také 1,3MP přední kameru pro videohovory.Baterie

Casio G'zOne Commando 4G LTE má 3100 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin hovoru. To znamená, že telefon můžete používat celý den bez potřeby dobíjení.

Závěr

Casio G'zOne Commando 4G LTE je robustní telefon s odolnou konstrukcí a výkonným procesorem. Jeho displej je odolný vůči poškrábání a prachu a fotoaparát je schopen pořizovat kvalitní fotografie i ve slabém osvětlení. Baterie je schopná vydržet až 12 hodin hovoru, což znamená, že telefon můžete používat celý den bez potřeby dobíjení. Pokud hledáte odolný telefon, který vám vydrží i v nejnáročnějších podmínkách, Casio G'zOne Commando 4G LTE je skvělou volbou.

FAQ

  • Je Casio G'zOne Commando 4G LTE odolný vůči prachu a vodě?
    Ano, Casio G'zOne Commando 4G LTE je odolný vůči prachu a vodě.
  • Jaký je rozlišení displeje?
    Casio G'zOne Commando 4G LTE má 4,5palcový displej s rozlišením 540 x 960 pixelů.
  • Jaký je výdrž baterie?
    Casio G'zOne Commando 4G LTE má 3100 mAh baterii, která je schopná vydržet až 12 hodin hovoru.

Zdroje: Verizon Wireless , CNET , GSMArena .