Casio G'zOne Commando 4G LTE - Specifikace a Recenze

Casio G'zOne Commando 4G LTE je robustní telefon s vysokou odolností proti vodě, prachu a nárazům. Tento telefon je vybaven 4palcovým LCD displejem, 8MP autofokusním fotoaparátem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 1800 mAh. Podívejme se blíže na specifikace a recenze tohoto telefonu.

Specifikace

Casio G'zOne Commando 4G LTE je vybaven 4palcovým LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Telefon je vybaven 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem a 1GB RAM. Baterie o kapacitě 1800 mAh poskytuje až 8 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Telefon je vybaven operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Casio G'zOne Commando 4G LTE je vysoce odolný telefon, který je navržen tak, aby vydržel všechny druhy extrémních podmínek. Je vybaven 5palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 617, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Je také vybaven 13MP zadním fotoaparátem a 5MP předním fotoaparátem. Pokud hledáte odolný telefon, který vám poskytne výkon, měli byste zvážit Casio G'zOne Commando 4G LTE. Oppo R9 A Oppo A31 jsou také skvělé volby.

Výhody

 • Robustní konstrukce s vysokou odolností proti vodě, prachu a nárazům.
 • 4palcový LCD displej s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • 8MP autofokusní fotoaparát s LED bleskem.
 • 1GB RAM.
 • Baterie o kapacitě 1800 mAh.
 • Operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Nevýhody

 • Nízké rozlišení displeje.
 • Nízká kapacita baterie.
 • Není kompatibilní s nejnovějšími verzemi operačního systému Android.

Recenze

Casio G'zOne Commando 4G LTE je robustní telefon s vysokou odolností proti vodě, prachu a nárazům. Je vybaven 4palcovým LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 1800 mAh. Operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich je však již zastaralý a není kompatibilní s nejnovějšími verzemi operačního systému Android. Celkově je to dobrý telefon pro ty, kteří hledají robustní telefon s vysokou odolností.

Závěr

Casio G'zOne Commando 4G LTE je robustní telefon s vysokou odolností proti vodě, prachu a nárazům. Je vybaven 4palcovým LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 1800 mAh. Operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich je však již zastaralý a není kompatibilní s nejnovějšími verzemi operačního systému Android. Celkově je to dobrý telefon pro ty, kteří hledají robustní telefon s vysokou odolností. Pro více informací o tomto telefonu navštivte CNET nebo GSM aréna .

FAQ

 • Jaké jsou specifikace Casio G'zOne Commando 4G LTE?
  Casio G'zOne Commando 4G LTE je vybaven 4palcovým LCD displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů, 8MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem, 1GB RAM a baterií o kapacitě 1800 mAh.
 • Jaké jsou silné a slabé stránky tohoto telefonu?
  Silné stránky tohoto telefonu jsou jeho robustní konstrukce s vysokou odolností proti vodě, prachu a nárazům, 4palcový LCD displej s rozlišením 480 x 800 pixelů, 8MP autofokusní fotoaparát s LED bleskem, 1GB RAM a baterie o kapacitě 1800 mAh. Slabé stránky tohoto telefonu jsou nízké rozlišení displeje, nízká kapacita baterie a není kompatibilní s nejnovějšími verzemi operačního systému Android.