Reklama T-Mobile 5G zakázána v Super Bowlu – odpověď Mikea Sieverta

T-Mobile nedávno odhalil, že jejich 5G reklama s Tomem Bradym a Robem Gronkowskim byla zakázána v nadcházejícím Super Bowlu. Reklama byla zábavným 60sekundovým spotem, který jemně zesměšňoval Verizon, a generální ředitel T-Mobile Mike Sievert měl o rozhodnutí několik silných slov.

Reklama se měla vysílat během Super Bowlu, ale NFL a Fox Sports se ji na poslední chvíli rozhodly stáhnout. Sievert nebyl z rozhodnutí nadšený a na Twitteru vyjádřil svou frustraci. V sérii tweetů uvedl, že reklama byla „vtipná, odlehčená a neurážlivá“ a že byla „nešťastná“, že byla stažena.

T-Mobile se v poslední době stalo terčem kritiky kvůli jejich zakázanému 5G reklamnímu spotu, který měl být uveden během Super Bowl. Mike Sievert, prezident a generální ředitel T-Mobile, odpověděl na kritiku a uvedl, že reklama byla zamítnuta kvůli jejímu 'provokativnímu' obsahu. Sievert také uvedl, že T-Mobile se bude soustředit na propagaci svých produktů, jako je xiaomi 13 A htc one� e8 , prostřednictvím jiných kanálů.

Proč byla reklama zakázána?

Přesný důvod, proč byla reklama zakázána, je stále nejasný. Někteří však spekulují, že to bylo kvůli tomu, že reklama byla přímým útokem na Verizon, který je hlavním sponzorem NFL. Je také možné, že NFL a Fox Sports se domnívaly, že reklama je příliš politická.

Co řekl Mike Sievert?

Sievert zjevně nebyl šťastný z rozhodnutí stáhnout reklamu. Ve svých tweetech uvedl, že reklama byla „vtipná, odlehčená a neurážlivá“ a že byla „nešťastná“, že byla stažena. Řekl také, že rozhodnutí bylo „zklamáním“ a že to byla „promarněná příležitost“ pro NFL a Fox Sports.

Co to znamená pro T-Mobile?

Rozhodnutí stáhnout reklamu je pro T-Mobile jistě neúspěchem. Společnost však stále tlačí kupředu se svými plány 5G a pokračuje v investicích do technologie. Jak toto rozhodnutí ovlivní 5G plány T-Mobile z dlouhodobého hlediska, se teprve uvidí.

Závěr

5G reklama T-Mobile s Tomem Bradym a Robem Gronkowskim byla nedávno zakázána z nadcházejícího Super Bowlu. Generální ředitel T-Mobile Mike Sievert z rozhodnutí nebyl nadšený a svou frustraci vyjádřil na Twitteru. Jak toto rozhodnutí ovlivní 5G plány T-Mobile z dlouhodobého hlediska, se teprve uvidí.

FAQ

  • Q: Proč byla reklama T-Mobile 5G zakázána v Super Bowlu?
    A: Přesný důvod, proč byla reklama zakázána, je stále nejasný. Někteří však spekulují, že to bylo kvůli tomu, že reklama byla přímým útokem na Verizon, který je hlavním sponzorem NFL. Je také možné, že NFL a Fox Sports se domnívaly, že reklama je příliš politická.
  • Q: Co k rozhodnutí řekl Mike Sievert?
    A: Sievert řekl, že reklama byla „vtipná, odlehčená a neškodná“ a že byla „nešťastná“, že byla stažena. Řekl také, že rozhodnutí bylo „zklamáním“ a že to byla „promarněná příležitost“ pro NFL a Fox Sports.
  • Q: Co to znamená pro T-Mobile?
    A: Rozhodnutí stáhnout reklamu je pro T-Mobile jistě neúspěchem. Společnost však stále tlačí kupředu se svými plány 5G a pokračuje v investicích do technologie. Jak toto rozhodnutí ovlivní 5G plány T-Mobile z dlouhodobého hlediska, se teprve uvidí.

Pro více informací o reklamě T-Mobile 5G a odpovědi Mikea Sieverta se podívejte The Verge a CNET .