Comcast Zrychluje Rychlost Pro Nejoblíbenější Plány Xfinity Internetu

V pokusu o zvýšení atraktivity svých internetových služeb oznámil Comcast, že zvýší rychlost více než 20 milionům svých zákazníků po celých Spojených státech. Zrychlení se týká nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu, které nabízí rychlosti až 1 Gbps.

Jaké Rychlosti Zrychluje Comcast?

Comcast zrychluje rychlosti pro své nejoblíbenější plány Xfinity Internetu. Zrychlení se týká plánů Performance Starter, Performance, Blast! a Extreme Pro. Rychlosti se zvýší až na 1 Gbps.

Kdo Může Získat Zrychlení?

Zrychlení se týká více než 20 milionů zákazníků po celých Spojených státech. Zákazníci, kteří mají jeden z nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu, budou mít možnost získat zrychlení.

Kdy Zrychlení Začne Platit?

Zrychlení bude zahrnuto do plánů Xfinity Internetu od 1. června 2021. Zákazníci budou mít možnost získat zrychlení bez dalších poplatků.

Comcast Zrychluje Rychlost Pro Nejoblíbenější Plány Xfinity Internetu. Xfinity Internet nabízí rychlé a spolehlivé připojení k internetu pro domácnosti a malé podniky. Nyní se Comcast rozhodl zrychlit rychlost pro nejoblíbenější plány Xfinity Internetu. To znamená, že uživatelé mohou získat rychlejší připojení k internetu a více datových rychlostí. Také se zvýší kapacita pro více zařízení, která mohou být současně připojena k internetu. Je pravda sociální k dispozici pro Android ? Nejlepší bezdrátová sluchátka ? To jsou otázky, na které se můžete zeptat, když se rozhodnete pro Xfinity Internet.Jaké Další Výhody Získají Zákazníci?

Kromě zrychlení rychlosti získají zákazníci také další výhody. Zákazníci budou mít možnost získat bezplatný upgrade na plán Xfinity Internetu s rychlostí až 1 Gbps. Zákazníci také získají bezplatný upgrade na plán Xfinity Internetu s rychlostí až 2 Gbps.

Jaké Další Plány Xfinity Internetu Nabízí Comcast?

Kromě nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu nabízí Comcast také další plány. Mezi tyto plány patří Performance Pro, Performance Plus, Blast! Pro, Blast! Plus, Extreme Pro Plus a Gigabit Pro.

Závěr

Comcast oznámil, že zvýší rychlost více než 20 milionům svých zákazníků po celých Spojených státech. Zrychlení se týká nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu, které nabízí rychlosti až 1 Gbps. Zákazníci budou mít možnost získat zrychlení bez dalších poplatků od 1. června 2021. Kromě zrychlení rychlosti získají zákazníci také další výhody, jako je bezplatný upgrade na plán Xfinity Internetu s rychlostí až 1 Gbps nebo 2 Gbps.

Zdroje: Engadget , CNET

FAQ

 • Q: Jaké Rychlosti Zrychluje Comcast?
  A: Comcast zrychluje rychlosti pro své nejoblíbenější plány Xfinity Internetu. Zrychlení se týká plánů Performance Starter, Performance, Blast! a Extreme Pro. Rychlosti se zvýší až na 1 Gbps.
 • Q: Kdo Může Získat Zrychlení?
  A: Zrychlení se týká více než 20 milionů zákazníků po celých Spojených státech. Zákazníci, kteří mají jeden z nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu, budou mít možnost získat zrychlení.
 • Q: Kdy Zrychlení Začne Platit?
  A: Zrychlení bude zahrnuto do plánů Xfinity Internetu od 1. června 2021. Zákazníci budou mít možnost získat zrychlení bez dalších poplatků.
 • Q: Jaké Další Plány Xfinity Internetu Nabízí Comcast?
  A: Kromě nejoblíbenějších plánů Xfinity Internetu nabízí Comcast také další plány. Mezi tyto plány patří Performance Pro, Performance Plus, Blast! Pro, Blast! Plus, Extreme Pro Plus a Gigabit Pro.