AT&T vs. Verizon: Porovnání výsledků prvního čtvrtletí

AT&T a Verizon jsou největšími bezdrátovými poskytovateli v USA. Porovnali jsme jejich výsledky prvního čtvrtletí a zjistili jsme, že Verizon zaznamenal ztrátu 127 000 postpaid telefonních uživatelů. AT&T naopak zaznamenal nárůst o 595 000 postpaid telefonních uživatelů.

Výsledky AT&T

AT&T zaznamenal nárůst o 595 000 postpaid telefonních uživatelů. To je největší nárůst od roku 2017. AT&T také zaznamenal nárůst o 1,2 milionu předplacených uživatelů. Celkově AT&T zaznamenal nárůst o 1,8 milionu uživatelů. AT&T také zaznamenal nárůst tržeb o 4,2 % na 42,2 miliard dolarů.

Výsledky Verizon

Verizon zaznamenal ztrátu 127 000 postpaid telefonních uživatelů. To je největší ztráta od roku 2017. Verizon také zaznamenal ztrátu o 1,2 milionu předplacených uživatelů. Celkově Verizon zaznamenal ztrátu o 1,3 milionu uživatelů. Verizon také zaznamenal pokles tržeb o 0,7 % na 34,2 miliard dolarů.

Důvody rozdílů

Existuje několik důvodů, proč AT&T a Verizon zaznamenaly tak odlišné výsledky. Prvním důvodem je, že AT&T má více uživatelů, kteří jsou ochotni přejít na postpaid plány. To znamená, že AT&T má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit vyšší ceny za lepší služby. Druhým důvodem je, že Verizon má více uživatelů, kteří jsou ochotni přejít na předplacené plány. To znamená, že Verizon má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit nižší ceny za horší služby.

Závěr

AT&T a Verizon jsou největšími bezdrátovými poskytovateli v USA. Porovnali jsme jejich výsledky prvního čtvrtletí a zjistili jsme, že Verizon zaznamenal ztrátu 127 000 postpaid telefonních uživatelů, zatímco AT&T zaznamenal nárůst o 595 000 postpaid telefonních uživatelů. Existuje několik důvodů, proč AT&T a Verizon zaznamenaly tak odlišné výsledky. AT&T má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit vyšší ceny za lepší služby, zatímco Verizon má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit nižší ceny za horší služby.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jaké výsledky zaznamenal AT&T v prvním čtvrtletí roku 2020?
    A: AT&T zaznamenal nárůst o 595 000 postpaid telefonních uživatelů a nárůst tržeb o 4,2 % na 42,2 miliard dolarů.
  • Q: Jaké výsledky zaznamenal Verizon v prvním čtvrtletí roku 2020?
    A: Verizon zaznamenal ztrátu 127 000 postpaid telefonních uživatelů a pokles tržeb o 0,7 % na 34,2 miliard dolarů.
  • Q: Proč AT&T a Verizon zaznamenaly tak odlišné výsledky?
    A: AT&T má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit vyšší ceny za lepší služby, zatímco Verizon má více uživatelů, kteří jsou ochotni platit nižší ceny za horší služby.