Samsung Galaxy Tab S4 LTE: 100 $ levnější u Verizonu

Samsung Galaxy Tab S4 LTE je výkonný tablet, který je nyní k dispozici za zvýhodněnou cenu, pokud si jej koupíte s dvouletou smlouvou na Verizon Wireless. Tato nabídka je skvělý způsob, jak získat nejnovější tablet Samsung za nižší cenu. Čtěte dále a dozvíte se více o zařízení a nabídce.

Přehled Samsung Galaxy Tab S4 LTE

Samsung Galaxy Tab S4 LTE je výkonný tablet, který se skvěle hodí na práci i zábavu. Má 10,5palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1600 a pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 835. Dále má 4GB RAM a 64GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty. Tablet běží na Androidu 8.1 Oreo a má 7 300 mAh baterii.

Verizon nabízí Samsung Galaxy Tab S4 LTE o $100 levněji. Tento tablet má 10,5palcový displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, 8jádrový procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM a 64 GB úložiště. Kromě toho má také 13MP zadní kameru a 8MP přední kameru. Pokud hledáte tablet s výkonem a funkcemi, Samsung Galaxy Tab S4 LTE je skvělou volbou. Specifikace Samsung Galaxy Ring A Moto G Pure recenze jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají tablet s výkonem a funkcemi.

Vlastnosti tabletu Samsung Galaxy Tab S4 LTE

Samsung Galaxy Tab S4 LTE má řadu funkcí, které z něj dělají skvělé zařízení. Má 13MP zadní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát, takže můžete pořizovat skvělé fotografie a videa. Má také duální reproduktory s technologií Dolby Atmos, takže si můžete vychutnat pohlcující zvuk. Tablet má také S Pen, takže si můžete snadno dělat poznámky a kreslit.

Nabídka na Samsung Galaxy Tab S4 LTE

Pokud si zakoupíte Samsung Galaxy Tab S4 LTE s dvouletou smlouvou na Verizon Wireless, můžete jej získat o 100 dolarů levněji. To je skvělá nabídka pro ty, kteří chtějí získat nejnovější tablet Samsung za nižší cenu. Akce je dostupná pouze po omezenou dobu, takže ji využijte, dokud můžete.

Závěr

Samsung Galaxy Tab S4 LTE je výkonný tablet, který je nyní k dispozici za zvýhodněnou cenu, pokud si jej koupíte s dvouletou smlouvou na Verizon Wireless. Tato nabídka je skvělý způsob, jak získat nejnovější tablet Samsung za nižší cenu. Určitě toho využijte, dokud můžete.FAQ

  • Q: Co je to Samsung Galaxy Tab S4 LTE?
  • A: Samsung Galaxy Tab S4 LTE je výkonný tablet, který se skvěle hodí na práci i zábavu. Má 10,5palcový Super AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1600 a pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 835.
  • Q: Jaké funkce má Samsung Galaxy Tab S4 LTE?
  • A: Samsung Galaxy Tab S4 LTE má 13MP zadní fotoaparát a 8MP přední fotoaparát, duální reproduktory s technologií Dolby Atmos a pero S Pen.
  • Q: Existuje nějaká nabídka na Samsung Galaxy Tab S4 LTE?
  • A: Ano, pokud si zakoupíte Samsung Galaxy Tab S4 LTE s dvouletou smlouvou na Verizon Wireless, můžete jej získat o 100 dolarů levněji.

Další informace o Samsung Galaxy Tab S4 LTE a nabídce na Verizon Wireless najdete zde Verizon Wireless a Samsung .