Jak aktivovat OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu?

?

Pokud jste se rozhodli koupit si OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro, ale chcete je aktivovat na Verizonu, měli byste vědět, že to není možné. OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro jsou oba odblokované telefony, které lze aktivovat na jiných sítích, ale Verizon je nyní jedinou sítí, která nepodporuje 5G. Pokud se chcete připojit k 5G síti, budete muset zvolit jinou síť.

Jak aktivovat OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu?

Aktivace OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu je velmi jednoduchá. Nejprve si musíte zakoupit telefon a získat SIM kartu od Verizonu. Poté otevřete telefon a vložte SIM kartu. Poté se připojte k Wi-Fi a otevřete aplikaci Verizon. V aplikaci se přihlaste a zadejte své údaje. Poté budete moci telefon aktivovat a používat jej na síti Verizon.

Co když chci používat 5G síť?

Pokud chcete používat 5G síť, budete muset zvolit jinou síť. Existuje několik sítí, které podporují 5G, včetně AT&T, T-Mobile a Sprint. Každá síť má své vlastní ceny a nabídky, takže si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Nezapomeňte, že OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro jsou oba odblokované telefony, takže je můžete aktivovat na jakékoli síti, kterou si vyberete.

Jaké jsou další možnosti?

Pokud se rozhodnete pro jinou síť, můžete si zakoupit telefon s předinstalovanou sítí. To znamená, že telefon bude předem aktivován na síti, kterou si vyberete. To je skvělá volba, pokud chcete rychle a snadno aktivovat svůj telefon. Existují také některé sítě, které nabízejí bezplatnou aktivaci, takže si můžete ušetřit peníze.

Chcete-li aktivovat OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu, postupujte podle následujících kroků:

 • Připojte se k síti Wi-Fi nebo k mobilnímu datovému připojení.
 • Stáhněte a nainstalujte aplikaci My Verizon.
 • V aplikaci My Verizon se přihlaste ke svému účtu.
 • Vyberte možnost Aktivovat nové zařízení.
 • Vyberte možnost Aktivovat nový telefon.
 • Vyberte OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Více informací o aktivaci OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu naleznete na této stránce . Pro další informace o nejlepších nabídkách Lenovo Black Friday 2022 navštivte tuto stránku a pro informace o odstranění aplikací z obchodu Google Play navštivte tuto stránku .Je možné přenést data z jiného telefonu?

Ano, je to možné. Pokud máte jiný telefon, můžete přenést svá data do OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro pomocí aplikace OnePlus Switch. Aplikace vám umožní snadno přenést kontakty, fotografie, videa, hudbu a další data z jiného telefonu do nového telefonu. Aplikace je k dispozici zdarma na Google Play.

Je možné přenést data z počítače?

Ano, je to možné. Pokud máte data uložená na počítači, můžete je přenést do OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro pomocí aplikace OnePlus PC Suite. Aplikace vám umožní snadno přenést kontakty, fotografie, videa, hudbu a další data z počítače do nového telefonu. Aplikace je k dispozici zdarma na webu OnePlus.

Závěr

Aktivace OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu je velmi jednoduchá. Nejprve si musíte zakoupit telefon a získat SIM kartu od Verizonu. Poté otevřete telefon a vložte SIM kartu. Poté se připojte k Wi-Fi a otevřete aplikaci Verizon. V aplikaci se přihlaste a zadejte své údaje. Poté budete moci telefon aktivovat a používat jej na síti Verizon. Nezapomeňte však, že OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro nepodporují 5G síť Verizonu, takže pokud chcete používat 5G síť, budete muset zvolit jinou síť.

FAQ

 • Je možné aktivovat OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu?
  Ano, je to možné. Nejprve si musíte zakoupit telefon a získat SIM kartu od Verizonu. Poté otevřete telefon a vložte SIM kartu. Poté se připojte k Wi-Fi a otevřete aplikaci Verizon. V aplikaci se přihlaste a zadejte své údaje. Poté budete moci telefon aktivovat a používat jej na síti Verizon.
 • Je možné používat 5G síť s OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro?
  Ne, OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro nepodporují 5G síť Verizonu, takže pokud chcete používat 5G síť, budete muset zvolit jinou síť.
 • Je možné přenést data z jiného telefonu?
  Ano, je to možné. Pokud máte jiný telefon, můžete přenést svá data do OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro pomocí aplikace OnePlus Switch.
 • Je možné přenést data z počítače?
  Ano, je to možné. Pokud máte data uložená na počítači, můžete je přenést do OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro pomocí aplikace OnePlus PC Suite.

Aktivace OnePlus 8 nebo OnePlus 8 Pro na Verizonu je velmi jednoduchá. Existuje několik možností, jak přenést data z jiného telefonu nebo počítače do nového telefonu. Nezapomeňte však, že OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro nepodporují 5G síť Verizonu, takže pokud chcete používat 5G síť, budete muset zvolit jinou síť. OnePlus , Verizon , AT&T , T-Mobile , Sprint .