Podpora Sprint eSIM již brzy pro Dual SIM iPhone XS/XS Max

První uživatelé iPhone XS a iPhone XS Max by měli být potěšeni, že Sprint brzy přidá podporu eSIM pro funkci dvou SIM karet. To znamená, že zákazníci Sprint budou moci na svých nových iPhonech kromě Verizonu, AT&T a T-Mobile používat technologii eSIM s podporou dvou SIM karet.

Technologie eSIM je skvělý způsob, jak využít funkce dvou SIM karet na vašem iPhone. Umožňuje mít dvě telefonní čísla na jednom zařízení, což se může hodit pro oddělení pracovních a osobních hovorů nebo pro využití různých operátorů v různých zemích. S připravovanou podporou eSIM od Sprintu budou moci zákazníci tuto technologii využívat.

Jak bude podpora eSIM fungovat na Sprintu?

Podpora eSIM od Sprintu bude fungovat v podstatě stejně jako u jiných operátorů. Zákazníci si budou moci na svém iPhonu aktivovat druhou linku pomocí eSIM karty, což je virtuální SIM karta, která je uložena v zařízení. Zákazníci tak budou mít na jednom zařízení dvě telefonní čísla a budou moci snadno přepínat mezi dvěma linkami.

Vypadá to, že Apple připravuje podporu eSIM pro iPhone XS / XS Max s dvěma SIM kartami. Podle zpráv se zdá, že Sprint bude prvním operátorem, který bude podporovat eSIM. To znamená, že uživatelé iPhone XS / XS Max budou moci používat dvě SIM karty současně, aniž by museli používat fyzickou SIM kartu. Mate 40 Pro A Kyocera Hydro specifikace jsou také k dispozici pro uživatele, kteří hledají dvou SIM telefony.

Zákazníci Sprintu budou moci také využít eSIM kartu ke změně operátora. To znamená, že pokud cestujete do zahraničí, můžete snadno přejít k místnímu přepravci a využít výhod nižších sazeb. Je to skvělý způsob, jak ušetřit peníze při cestování.

Jaké jsou výhody podpory eSIM?

Podpora eSIM je skvělý způsob, jak využít funkce dvou SIM karet na vašem iPhone. Umožňuje mít dvě telefonní čísla na jednom zařízení, což se může hodit pro oddělení pracovních a osobních hovorů nebo pro využití různých operátorů v různých zemích. Umožňuje vám také snadno měnit dopravce, což může být skvělý způsob, jak ušetřit peníze na cestách.Podpora eSIM také usnadňuje změnu operátora. Pokud nejste spokojeni se svým současným operátorem, můžete snadno přejít na jiného, ​​aniž byste si museli pořizovat novou SIM kartu. Díky tomu je mnohem snazší změnit operátora, aniž byste se museli obtěžovat pořizováním nové SIM karty.

Kdy bude podpora eSIM dostupná na Sprintu?

Sprint zatím neoznámil přesné datum, kdy bude podpora eSIM v jejich síti dostupná. Řekli však, že to bude brzy, takže zákazníci by neměli čekat příliš dlouho. Jakmile bude k dispozici, zákazníci budou moci využívat funkce dvou SIM karet na svých iPhonech.

Závěr

Zákazníci Sprint s novými iPhone XS a iPhone XS Max budou moci brzy využívat technologii eSIM s podporou dvou SIM karet. To jim umožní mít dvě telefonní čísla na jednom zařízení a budou moci snadno přepínat mezi dvěma linkami. Usnadní také změnu dopravce, což může být skvělý způsob, jak ušetřit peníze při cestování. Sprint ještě neoznámil přesné datum, kdy bude podpora eSIM k dispozici, ale řekli, že to bude brzy.

FAQ

  • Q: Co je eSIM?
    A: eSIM je virtuální SIM karta, která je uložena v zařízení. Umožňuje vám mít na jednom zařízení dvě telefonní čísla a mezi těmito dvěma linkami můžete snadno přepínat.
  • Q: Kdy bude na Sprint k dispozici podpora eSIM?
    A: Sprint ještě neoznámil přesné datum, kdy bude podpora eSIM k dispozici, ale řekli, že to bude brzy.
  • Q: Jaké jsou výhody podpory eSIM?
    A: Podpora eSIM vám umožňuje mít na jednom zařízení dvě telefonní čísla a mezi těmito dvěma linkami můžete snadno přepínat. Usnadňuje také změnu dopravce, což může být skvělý způsob, jak ušetřit peníze při cestování.

Další informace o podpoře eSIM na Sprintu najdete zde Stránka podpory eSIM společnosti Sprint a Průvodce iMore pro používání dvou SIM karet a eSIM na iPhone XS, XS Max a XR .