Základní specifikace telefonu – Základní specifikace telefonu

Essential Phone je výkonné a stylové zařízení, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám dnešních mobilních uživatelů. Je vybaven 5,7palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 835, 4GB LPDDR4 RAM a 3040 mAh baterií. Čtěte dále a zjistěte více o specifikacích a funkcích Essential Phone.

Zobrazit

Essential Phone je vybaven 5,7palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Displej je chráněn Corning Gorilla Glass 5 a je schopen zobrazit 16 milionů barev. Displej má také oleofobní vrstvu, která pomáhá redukovat otisky prstů a šmouhy.

Fotoaparát

Essential Phone je vybaven 13MP zadním fotoaparátem s laserem a automatickým ostřením s fázovou detekcí (PDAF). Kamera je schopna nahrávat 4K video při 30 snímcích za sekundu a 1080p video při 60 snímcích za sekundu. Fotoaparát je dále vybaven dvoutónovým LED bleskem a podporou HDR.

Essential Phone Specs jsou vysoce kvalitní a nabízejí špičkové funkce. Telefon má 5,71 palcový displej s rozlišením 2560 x 1312 pixelů, 8GB RAM a 128GB úložiště. Má také 12MP fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a 8MP přední kameru. Další funkce zahrnují bezdrátové nabíjení, podporu pro Bluetooth 5.0 a USB-C. Pokud hledáte další informace o specifikacích mobilních telefonů, podívejte se na specifikace Cat S62 A specifikace LG LS970 .

Procesor

Essential Phone pohání procesor Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998. Procesor je postaven na 10 nm procesu a je schopen spouštět více aplikací současně. Procesor je také schopen podporovat přehrávání 4K videa a je schopen spouštět aplikace virtuální reality.

RAM

Essential Phone má 4 GB LPDDR4 RAM. RAM je schopna spouštět více aplikací současně a je schopna podporovat přehrávání 4K videa.

baterie

Essential Phone je vybaven baterií s kapacitou 3040 mAh. Baterie je schopna poskytnout až 24 hodin hovoru a až 14 dní v pohotovostním režimu. Baterie je také schopna podporovat rychlé nabíjení.

Závěr

Essential Phone je výkonné a stylové zařízení, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám dnešních mobilních uživatelů. Je vybaven 5,7palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 835, 4GB LPDDR4 RAM a 3040 mAh baterií. Essential Phone je schopen spouštět více aplikací současně a je schopen podporovat přehrávání 4K videa.

Další informace o specifikacích a funkcích Essential Phone najdete na Web společnosti Essential a Recenze GSM Areny .

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje telefonu Essential Phone?
  Odpověď: Essential Phone je vybaven 5,7palcovým IPS LCD displejem.
 • Otázka: Jaký procesor používá Essential Phone?
  Odpověď: Essential Phone je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998.
 • Otázka: Kolik RAM má Essential Phone?
  Odpověď: Essential Phone je vybaven 4 GB LPDDR4 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie telefonu Essential Phone?
  Odpověď: Essential Phone je vybaven baterií 3040 mAh.