Google ukazuje bezpečnější způsob, jak udržet telefon odemčený

Google na letošním veletrhu CES ukázal nepublikovanou funkci pro Android telefony nazvanou Watch Unlock, která je jako vylepšená verze Smart Lock. Tato funkce umožňuje uživatelům odemknout svůj telefon pomocí chytrého hodinkového zařízení. Tato funkce je navržena tak, aby poskytovala vyšší úroveň zabezpečení a ochrany soukromí.

Jak Watch Unlock funguje?

Watch Unlock funguje tak, že se připojí k chytrému hodinkovému zařízení, které je připojeno k vašemu telefonu. Když se připojíte k vašemu telefonu, Watch Unlock se automaticky aktivuje a umožňuje vám odemknout telefon pomocí hodinek. Tato funkce je navržena tak, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k vašemu telefonu, protože hodinky jsou připojeny k vašemu účtu Google a jsou přístupné pouze vám.

Výhody Watch Unlock

Watch Unlock poskytuje vyšší úroveň zabezpečení a ochrany soukromí. Protože hodinky jsou připojeny k vašemu účtu Google, můžete mít jistotu, že nikdo jiný nemůže odemknout váš telefon. Další výhodou je, že můžete odemknout telefon rychleji než pomocí klasického způsobu odemknutí. To vám umožní rychleji přistupovat k aplikacím a datům na vašem telefonu.

Google ukazuje bezpečnější způsob, jak udržet telefon odemčený. Pokud hledáte telefon, který je bezpečný a snadno se ovládá, podívejte se na specifikace zápisu toshiba encore 2 nebo telefon zte grand x . Oba telefony nabízejí vysokou úroveň zabezpečení a snadné ovládání.

Kde mohu získat Watch Unlock?

Watch Unlock je v současné době ve fázi vývoje a není ještě k dispozici pro veřejnost. Google však uvedl, že by měla být funkce k dispozici v blízké budoucnosti. Jakmile bude funkce k dispozici, bude k dispozici prostřednictvím aplikace Google Play.

Závěr

Watch Unlock je nová funkce od Googlu, která umožňuje uživatelům odemknout svůj telefon pomocí chytrého hodinkového zařízení. Tato funkce je navržena tak, aby poskytovala vyšší úroveň zabezpečení a ochrany soukromí. Funkce je v současné době ve fázi vývoje a bude k dispozici v blízké budoucnosti prostřednictvím aplikace Google Play.

FAQ

  • Co je Watch Unlock? Watch Unlock je nová funkce od Googlu, která umožňuje uživatelům odemknout svůj telefon pomocí chytrého hodinkového zařízení.
  • Jak Watch Unlock funguje? Watch Unlock se připojí k chytrému hodinkovému zařízení, které je připojeno k vašemu telefonu. Když se připojíte k vašemu telefonu, Watch Unlock se automaticky aktivuje a umožňuje vám odemknout telefon pomocí hodinek.
  • Kde mohu získat Watch Unlock? Watch Unlock je v současné době ve fázi vývoje a není ještě k dispozici pro veřejnost. Jakmile bude funkce k dispozici, bude k dispozici prostřednictvím aplikace Google Play.

Zdroje: The Verge , Android Central , CNET