Google přináší nové možnosti blokování hovorů

, aby uživatelé mohli lépe chránit své soukromí. Podívejte se, jaké nové funkce jsou k dispozici a jak je můžete použít.

Google má již delší dobu k dispozici automatická varování před nevyžádanými hovory, až do té míry, že mnozí z nás již prostě ignorují hovory, když se na jejich telefonu objeví červené varování před nevyžádanými hovory. Nicméně, v oblasti blokování hovorů na Androidu chyběly některé možnosti. Google umožňoval blokovat konkrétní čísla, ale nyní jsou k dispozici i další možnosti, které uživatelům umožňují blokovat hovory.

Jaké nové možnosti blokování hovorů Google přináší?

Google nyní umožňuje uživatelům blokovat hovory podle typu čísla. Uživatelé mohou blokovat hovory od neznámých čísel, hovory od skupin nebo hovory od čísel, která nejsou v seznamu kontaktů. Uživatelé mohou také blokovat hovory od čísel, která jsou v seznamu kontaktů, ale nejsou označena jako „důvěryhodná“. Uživatelé mohou také blokovat hovory od čísel, která jsou označena jako „důvěryhodná“, ale nejsou v seznamu kontaktů.

Google přináší nové možnosti blokování hovorů, které umožňují uživatelům blokovat nežádoucí hovory. Uživatelé mohou blokovat hovory od neznámých čísel, nebo mohou blokovat hovory od konkrétních čísel. Uživatelé také mohou blokovat hovory od skupin čísel, které jsou uvedeny v seznamu čísel, které Google uloží. Kromě toho mohou uživatelé využít naposledy přidané kontakty A Pouzdro Casekoo iPhone 13 Pro k blokování hovorů.

Jak mohu tyto nové možnosti blokování hovorů použít?

Nové možnosti blokování hovorů jsou k dispozici ve všech telefonech s Androidem. Uživatelé mohou tyto možnosti nastavit v nastavení telefonu. Uživatelé musí jít do Nastavení > Hovory > Blokování hovorů a tam si mohou nastavit, které typy hovorů chtějí blokovat. Uživatelé mohou také nastavit, aby jejich telefon automaticky blokoval hovory od neznámých čísel.

Jaké jsou další možnosti blokování hovorů?

Kromě nových možností blokování hovorů od Googlu existují i další možnosti blokování hovorů. Uživatelé mohou použít aplikace třetích stran, jako je Truecaller, které umožňují blokovat hovory od neznámých čísel. Uživatelé mohou také použít aplikace, jako je Mr. Number, které umožňují blokovat hovory od konkrétních čísel. Uživatelé mohou také použít aplikace, jako je Hiya, které umožňují blokovat hovory od skupin čísel.

Závěr

Google přináší nové možnosti blokování hovorů, aby uživatelé mohli lépe chránit své soukromí. Tyto nové možnosti blokování hovorů jsou k dispozici ve všech telefonech s Androidem a uživatelé je mohou nastavit v nastavení telefonu. Kromě těchto nových možností blokování hovorů od Googlu existují i další možnosti blokování hovorů, jako jsou aplikace třetích stran.

Zdroje:

FAQ

  • Q: Jaké nové možnosti blokování hovorů Google přináší?
    A: Google nyní umožňuje uživatelům blokovat hovory podle typu čísla. Uživatelé mohou blokovat hovory od neznámých čísel, hovory od skupin nebo hovory od čísel, která nejsou v seznamu kontaktů.
  • Q: Jak mohu tyto nové možnosti blokování hovorů použít?
    A: Nové možnosti blokování hovorů jsou k dispozici ve všech telefonech s Androidem. Uživatelé mohou tyto možnosti nastavit v nastavení telefonu.
  • Q: Jaké jsou další možnosti blokování hovorů?
    A: Kromě nových možností blokování hovorů od Googlu existují i další možnosti blokování hovorů. Uživatelé mohou použít aplikace třetích stran, jako je Truecaller, které umožňují blokovat hovory od neznámých čísel.