Google Nexus 4 Specs - Všechny specifikace pro Google Nexus 4

Google Nexus 4 je vysoce výkonný smartphone, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Jeho specifikace zahrnují 4,7 palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu, procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064, 2GB LPDDR2 RAM a baterii 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s nejnovějšími technologiemi.

Displej

Google Nexus 4 je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů. Displej je navržen tak, aby poskytoval jasný a ostrý obraz s živými barvami. Jeho jemnost je také velmi dobrá, což znamená, že obraz je ostrý a jasný. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 2, které chrání displej před poškrábáním a poškozením.

Fotoaparát

Google Nexus 4 je vybaven 8MP fotoaparátem s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu. Fotoaparát je schopen pořizovat vysokokvalitní fotografie s jasnými a živými barvami. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která umožňuje pořizovat fotografie s vyváženým jasem a kontrastem. Fotoaparát je také vybaven technologií panoramatického snímání, která umožňuje pořizovat panoramatické fotografie.

Google Nexus 4 je vybaven výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2 GB RAM a 8 GB úložištěm. Má 4,7 palcový displej s rozlišením 1280 x 768 pixelů a 8MPx fotoaparát. Podrobné specifikace pro Google Nexus 4 naleznete zde . Kromě toho můžete také zkontrolovat specifikace Micromax Canvas Nitro A Cat S62 Pro .

Procesor

Google Nexus 4 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064. Tento procesor je vybaven čtyřmi jádry s taktem 1,5 GHz a grafickým procesorem Adreno 320. Procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. Procesor je také vybaven technologií Quick Charge, která umožňuje rychle nabíjet baterii.

RAM

Google Nexus 4 je vybaven 2GB LPDDR2 RAM. RAM je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. RAM umožňuje telefonu spouštět aplikace rychleji a bez zpoždění.

Baterie

Google Nexus 4 je vybaven baterií 2100 mAh. Baterie je navržena tak, aby poskytovala dostatečnou výdrž pro více než jeden den používání. Baterie je také vybavena technologií Quick Charge, která umožňuje rychle nabíjet baterii.

Závěr

Google Nexus 4 je vysoce výkonný smartphone s nejnovějšími technologiemi. Jeho specifikace zahrnují 4,7 palcový IPS LCD displej, 8MP fotoaparát s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu, procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064, 2GB LPDDR2 RAM a baterii 2100 mAh. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s nejnovějšími technologiemi.

FAQ

  • Jaký je displej Google Nexus 4? Google Nexus 4 je vybaven 4,7 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Google Nexus 4? Google Nexus 4 je vybaven 8MP fotoaparátem s automatickým ostřením a CMOS snímačem obrazu.
  • Jaký procesor má Google Nexus 4? Google Nexus 4 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064.
  • Jaká je RAM Google Nexus 4? Google Nexus 4 je vybaven 2GB LPDDR2 RAM.
  • Jaká je baterie Google Nexus 4? Google Nexus 4 je vybaven baterií 2100 mAh.

Zdroje: GSM aréna , CNET , TechRadar .