Recenze Google Nexus 5: Nejnovější hardwarové vybavení s Android 4.4 KitKat

Google Nexus 5 je chytrý telefon s nejnovějším hardwarovým vybavením a Android 4.4 KitKat. Jeho cena je 349 dolarů za základní model. Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se více o tomto chytrém telefonu.

Vybavení

Google Nexus 5 je vybaven nejnovějším hardwarovým vybavením. Jeho 5 palcový displej s rozlišením 1080p je jasný a ostrý. Telefon je také vybaven 2 GB RAM a procesorem Qualcomm Snapdragon 800. Jeho baterie má kapacitu 2300 mAh, což je dostatečné pro více než den používání. Telefon je také vybaven 16 GB úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD karty.

Recenze Google Nexus 5: Nejnovější hardwarové vybavení s Android 4.4 KitKat je skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný telefon s nejnovějším softwarovým vybavením. Telefon je vybaven 5' displejem s rozlišením 1080p, 2 GB RAM a 16 GB úložištěm. Kromě toho je telefon vybaven 8MP fotoaparátem a 1.3MP předním fotoaparátem. Pokud hledáte výkonný telefon s nejnovějším softwarovým vybavením, Google Nexus 5 je skvělou volbou. Pokud hledáte něco trochu jiného, můžete se podívat na motorola droid turbo spec nebo předplacený walmart .

Software

Google Nexus 5 je vybaven nejnovější verzí Androidu, Android 4.4 KitKat. Je to čistá verze Androidu, která je bez bloatware a nepotřebných aplikací. To znamená, že telefon bude rychlejší a méně náchylný k selhání. Telefon je také vybaven 4G LTE připojením, což bylo jednou z největších slabin Nexus 4.

Cena

Google Nexus 5 je stickerem s cenou 349 dolarů za základní model. To je velmi příznivá cena za tak výkonný telefon. Je to jeden z nejlevnějších telefonů s nejnovějším hardwarovým vybavením a Android 4.4 KitKat.Závěr

Google Nexus 5 je skvělý telefon s nejnovějším hardwarovým vybavením a Android 4.4 KitKat. Jeho cena je velmi příznivá a je to jeden z nejlevnějších telefonů s takovým výkonem. Pokud hledáte levný telefon s nejnovějším hardwarovým vybavením a Android 4.4 KitKat, pak je Google Nexus 5 skvělou volbou.

FAQ

  • Jaký je displej Google Nexus 5? Google Nexus 5 má 5 palcový displej s rozlišením 1080p.
  • Jaká je kapacita baterie Google Nexus 5? Google Nexus 5 má baterii s kapacitou 2300 mAh.
  • Jaká je cena Google Nexus 5? Google Nexus 5 je stickerem s cenou 349 dolarů za základní model.
  • Jaká je verze Androidu na Google Nexus 5? Google Nexus 5 je vybaven nejnovější verzí Androidu, Android 4.4 KitKat.

Zdroje: Recenze zařízení Google Nexus 5 , Specifikace Google Nexus 5 , Cena Google Nexus 5