Specifikace Google Nexus 5: 5,0palcový IPS LCD, 8 MP fotoaparát, Snapdragon 800

Google Nexus 5 je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Je vybaven 5,0palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 800, 2GB LPDDR3 RAM a 2300 mAh baterií. Přečtěte si další informace o specifikacích Google Nexus 5.

Zobrazit

Google Nexus 5 je vybaven 5,0palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je chráněn Corning Gorilla Glass 3, které jej pomáhá chránit před poškrábáním a jiným poškozením. Displej má také řadu dalších funkcí, jako je senzor okolního světla, senzor přiblížení a akcelerometr.

Fotoaparát

Google Nexus 5 je vybaven 8MP zadním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS), automatickým ostřením a snímačem BSI. Kamera je schopna nahrávat video v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Přední kamera je 1,3 MP kamera, která je schopna nahrávat video v rozlišení 720p.

Procesor

Google Nexus 5 pohání procesor Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974, což je čtyřjádrový procesor s taktem 2,3 GHz. Procesor je spárován s GPU Adreno 330, který je schopen snadno zpracovávat graficky náročné úlohy.

Google Nexus 5 je výkonný smartphone s 5,0palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem a procesorem Snapdragon 800. Je to skvělé zařízení pro ty, kteří chtějí spolehlivý a výkonný telefon. Díky velkému displeji a výkonnému procesoru je ideální pro sledování filmů, hraní her a procházení webu. Pro ty, kteří chtějí pořizovat snímky obrazovky, jak pořídit snímek obrazovky na samsung s21 průvodce může pomoci. Pro ty, kteří jej chtějí porovnat s jinými zařízeními, je Galaxy Tab 3 7 specifikace může poskytnout dobré srovnání.RAM

Google Nexus 5 je vybaven 2 GB LPDDR3 RAM, což je více než dostačující pro většinu úkolů. Paměť RAM je schopna snadno zvládnout multitasking a zajišťuje hladký chod zařízení.

baterie

Google Nexus 5 je vybaven 2300 mAh baterií, která je schopna poskytnout až 17 hodin hovoru a až 300 hodin pohotovostního režimu. Baterii lze také nabíjet bezdrátově, což je skvělá funkce pro ty, kteří se nechtějí svazovat kabely.

Závěr

Google Nexus 5 je výkonný smartphone s řadou působivých specifikací. Je vybaven 5,0palcovým IPS LCD displejem, 8MP fotoaparátem, procesorem Qualcomm Snapdragon 800, 2GB LPDDR3 RAM a 2300 mAh baterií. Zařízení je schopno snadno zvládnout většinu úkolů a je jistě skvělou volbou pro ty, kteří hledají výkonný smartphone.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Google Nexus 5?
  Odpověď: Google Nexus 5 je vybaven 5,0palcovým IPS LCD displejem.
 • Otázka: Jaký procesor používá Google Nexus 5?
  Odpověď: Google Nexus 5 je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974.
 • Otázka: Kolik RAM má Google Nexus 5?
  Odpověď: Google Nexus 5 je vybaven 2 GB paměti LPDDR3 RAM.
 • Otázka: Jaká je kapacita baterie zařízení Google Nexus 5?
  Odpověď: Google Nexus 5 je vybaven 2300 mAh baterií.

Další informace o zařízení Google Nexus 5 naleznete na adrese Android Central a GSM aréna .