Historie Google Nexus: Loď pro Android - Nexus telefony

Google Nexus telefony se nikdy nezaměřovaly na překonávání hardwarových bariér a rekordů, ale vždy byly vydány s nejlepšími specifikacemi. Nexus telefony jsou vždy vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které představují Googleho názor na dobrý hardwarový design. Tento článek se zaměřuje na historii Google Nexus a jeho vliv na Android.

První Nexus telefon

První Nexus telefon byl vydán v roce 2010 a byl nazýván Nexus One. Byl to první telefon, který byl vybaven systémem Android 2.1 Eclair. Tento telefon byl vyvinut společností HTC a byl prvním telefonem, který byl vybaven novou verzí systému Android. Tento telefon byl také prvním telefonem, který byl vybaven novou verzí systému Android, která byla založena na Linuxu.

Další Nexus telefony

V následujících letech byly vydány další Nexus telefony, jako například Nexus S, Galaxy Nexus a Nexus 4. Tyto telefony byly vybaveny nejnovějšími verzemi systému Android a byly vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Tyto telefony byly také prvními telefony, které byly vybaveny novými verzemi systému Android, jako například Android 4.0 Ice Cream Sandwich, Android 4.1 Jelly Bean a Android 4.4 KitKat.

Google Nexus je řada chytrých telefonů, které byly vyvinuty společností Google a vyráběny různými výrobci. První Nexus telefon byl uveden na trh v roce 2010 a od té doby se Nexus telefony staly jednou z nejpopulárnějších značek chytrých telefonů. Nexus telefony jsou známé pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost, stejně jako pro svou schopnost přinést nejnovější verze operačního systému Android. Pokud hledáte spolehlivý telefon s nejnovějšími funkcemi, Nexus telefon je pro vás tou správnou volbou. Navíc, opravny t-mobile A t mobile s22 obchod nabízí skvělé možnosti pro výměnu nebo opravu vašeho Nexus telefonu.

Nexus 5 a Nexus 6

V roce 2013 byl vydán Nexus 5, který byl vybaven systémem Android 4.4 KitKat. Tento telefon byl vybaven 5palcovým displejem a byl vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi. V roce 2014 byl vydán Nexus 6, který byl vybaven 6palcovým displejem a byl vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Tento telefon byl také prvním telefonem, který byl vybaven novou verzí systému Android, Android 5.0 Lollipop.Nexus 5X a Nexus 6P

V roce 2015 byly vydány Nexus 5X a Nexus 6P. Tyto telefony byly vybaveny 5,2palcovým a 6palcovým displejem a byly vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Tyto telefony byly také prvními telefony, které byly vybaveny novou verzí systému Android, Android 6.0 Marshmallow.

Nexus 5X a Nexus 6P

V roce 2016 byly vydány Nexus 5X a Nexus 6P. Tyto telefony byly vybaveny 5,2palcovým a 6palcovým displejem a byly vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Tyto telefony byly také prvními telefony, které byly vybaveny novou verzí systému Android, Android 7.0 Nougat.

Nexus 5X a Nexus 6P

V roce 2017 byly vydány Nexus 5X a Nexus 6P. Tyto telefony byly vybaveny 5,2palcovým a 6palcovým displejem a byly vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Tyto telefony byly také prvními telefony, které byly vybaveny novou verzí systému Android, Android 8.0 Oreo.

Závěr

Google Nexus telefony jsou vždy vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi a jsou vždy vybaveny nejnovějšími verzemi systému Android. Tyto telefony jsou také vždy vybaveny nejlepšími specifikacemi a jsou vždy vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Nexus telefony jsou také vždy vybaveny nejnovějšími verzemi systému Android a jsou vždy vybaveny nejlepšími specifikacemi.

Zdroje: androidcentral.com , xda-developers.com , digitaltrends.com

FAQ

  • Kdy byl vydán první Nexus telefon?
    První Nexus telefon byl vydán v roce 2010 a byl nazýván Nexus One.
  • Který Nexus telefon byl vybaven nejnovější verzí systému Android?
    Nejnovější verzí systému Android byl vybaven Nexus 6P, který byl vydán v roce 2015.
  • Jaké technologie a funkce jsou vybaveny Nexus telefony?
    Nexus telefony jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi, jako například 5palcovým nebo 6palcovým displejem, nejnovějšími verzemi systému Android a nejnovějšími technologiemi a funkcemi.