Google Nexus S - Specifikace, Fotoaparát, Procesor a Baterie

Google Nexus S je moderní chytrý telefon, který je vybaven nejnovějšími technologiemi. Je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem, 5MP autofokusním fotoaparátem, Samsung Exynos 3 procesorem a baterií o kapacitě 1500 mAh. Podívejte se na podrobné specifikace.

Displej

Google Nexus S je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Displej je velmi jasný a má široké pozorovací úhly. Je také odolný proti poškrábání a je vybaven technologií Corning Gorilla Glass.

Fotoaparát

Google Nexus S je vybaven 5MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem. Fotoaparát má schopnost pořizovat fotografie s rozlišením 2592 x 1944 pixelů a také nahrávat videa s rozlišením 720p. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je geotagging, detekce obličeje a panoramatické snímání.

Google Nexus S je moderní mobilní telefon s řadou výkonných funkcí. Jeho specifikace zahrnují 4' Super AMOLED displej s rozlišením 480 x 800 pixelů, 5MP fotoaparát s LED bleskem, 1GHz procesor a 1500mAh baterie. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a spolehlivý telefon s moderními funkcemi. Pokud hledáte další možnosti, můžete se podívat na recenzi LG V60 nebo Sony Xperia C5 Ultra .

Procesor

Google Nexus S je vybaven Samsung Exynos 3 procesorem s taktem 1GHz. Procesor je vybaven technologií ARM Cortex-A8 a je schopen zpracovat velké množství dat současně. Procesor je také vybaven technologií Hyper-Threading, která umožňuje více úloh současně.

RAM

Google Nexus S je vybaven 0,5 GB RAM. RAM je dostatečný pro běžné použití a umožňuje telefonu spouštět aplikace a hry bez zpoždění.

Baterie

Google Nexus S je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh. Baterie je dostatečně silná pro běžné použití a umožňuje telefonu pracovat až 10 hodin bez přerušení.

Závěr

Google Nexus S je moderní chytrý telefon s nejnovějšími technologiemi. Je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem, 5MP autofokusním fotoaparátem, Samsung Exynos 3 procesorem a baterií o kapacitě 1500 mAh. Podívejte se na podrobné specifikace zde A zde .

FAQ

 • Jaký je displej Google Nexus S?
  Google Nexus S je vybaven 4,0 palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Google Nexus S?
  Google Nexus S je vybaven 5MP autofokusním fotoaparátem s LED bleskem.
 • Jaký procesor má Google Nexus S?
  Google Nexus S je vybaven Samsung Exynos 3 procesorem s taktem 1GHz.
 • Jaká je kapacita RAM Google Nexus S?
  Google Nexus S je vybaven 0,5 GB RAM.
 • Jaká je kapacita baterie Google Nexus S?
  Google Nexus S je vybaven baterií o kapacitě 1500 mAh.