Specifikace Google Pixel 6: 6,4' AMOLED, 50MP fotoaparát, 8GB RAM

Google Pixel 6 je nejnovější vlajková loď společnosti Google a je nabitá výkonnými specifikacemi. Je vybaven 6,4' AMOLED displejem, 50MP fotoaparátem, 8GB RAM a 4614 mAh baterií. Čtěte dále a dozvíte se více o tomto výkonném zařízení.

Zobrazit

Google Pixel 6 má 6,4' AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2340 pixelů. Displej je jasný a živý a je ideální pro sledování filmů a hraní her. Displej také obsahuje Always-On Display, který vám umožní rychle zkontrolovat čas a upozornění, aniž byste museli telefon odemykat.

Google Pixel 6 Specs: 6.4' AMOLED, 50MP Camera, 8GB RAM. Tento telefon nabízí vynikající výkon a kvalitu obrazu. Jeho 50MP fotoaparát je schopen pořizovat skvělé fotografie a 8GB RAM zajišťuje rychlé a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Pokud hledáte nový telefon, měli byste zvážit Google Pixel 6. hodinky tmobile zdarma , nokia 206 dualsim .

Fotoaparát

Google Pixel 6 je vybaven 50MP fotoaparátem s OIS a laserovým automatickým ostřením. Fotoaparát je schopen pořizovat úžasné fotografie a videa a je ideální pro zachycení vzpomínek. Fotoaparát také nabízí řadu funkcí, jako je noční vidění, portrétní režim a HDR.

Procesor

Google Pixel 6 pohání procesor Tensor 5nm. Procesor je výkonný a efektivní a je schopen zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Procesor je také schopen spouštět nejnovější hry a aplikace bez jakéhokoli zpoždění.

RAM

Google Pixel 6 je vybaven 8GB LPDDR5 RAM. RAM je rychlá a efektivní a je ideální pro multitasking. RAM také zajišťuje, že zařízení běží hladce, i když běží více aplikací současně.baterie

Google Pixel 6 je napájen 4614 mAh baterií. Baterie je schopna poskytnout až dva dny výdrže baterie na jedno nabití. Baterie také podporuje rychlé nabíjení, takže když spěcháte, můžete baterii rychle dobít.

Závěr

Google Pixel 6 je výkonné zařízení s řadou působivých specifikací. Je vybaven 6,4' AMOLED displejem, 50MP fotoaparátem, 8GB RAM a 4614 mAh baterií. Zařízení je ideální pro sledování filmů, hraní her a zachycování vzpomínek. Pokud hledáte výkonné zařízení, Google Pixel 6 je skvělou volbou.

FAQ

 • Otázka: Jaká je velikost displeje Google Pixel 6?
  Odpověď: Google Pixel 6 je vybaven 6,4palcovým AMOLED displejem.
 • Otázka: Jaký typ procesoru má Google Pixel 6?
  Odpověď: Google Pixel 6 je poháněn 5nm procesorem Tensor.
 • Otázka: Kolik RAM má Google Pixel 6?
  Odpověď: Google Pixel 6 obsahuje 8 GB LPDDR5 RAM.
 • Otázka: Jak dlouho vydrží baterie na Google Pixel 6?
  Odpověď: Google Pixel 6 je napájen 4614 mAh baterií, která dokáže poskytnout až dva dny výdrže baterie na jedno nabití.

Další informace o Google Pixel 6 naleznete zde The Verge a CNET .