Google Pixel Fold: První záblesky z Redditu

Google Pixel Fold se objevil na Redditu v podobě rozmazaných fotografií. Pokud se na ně podíváte, můžete vidět první záblesky tohoto nového skládacího telefonu od Googlu. Fotografie ukazují, že telefon má velkou obrazovku, která se skládá dovnitř. Telefon má také dva fotoaparáty a čtečku otisků prstů.

Google Pixel Fold je první skládací telefon od Googlu. Telefon byl představen v roce 2019 a měl by být dostupný v roce 2020. Telefon bude mít 5,6palcovou obrazovku, která se skládá dovnitř. Telefon bude mít také dva fotoaparáty a čtečku otisků prstů.

Výhody skládacího telefonu

Skládací telefon má mnoho výhod. Největší výhodou je, že můžete mít velkou obrazovku, aniž byste museli nosit velký telefon. To vám umožní mít více místa na obrazovce pro aplikace a hry. Další výhodou je, že můžete telefon snadno sklopit a uložit do kapsy. To vám umožní mít telefon s sebou, aniž byste museli nosit velkou tašku.

Google Pixel Fold je první skládací telefon od společnosti Google. První záblesky z Redditu ukazují, že telefon bude mít 6,67 palcový displej s rozlišením 2K a bude mít také 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Telefon bude také vybaven čtyřmi fotoaparáty a bude mít také 5G podporu. Pokud jste fanouškem společnosti Google a hledáte skládací telefon, měli byste se podívat na Google Pixel Fold. Pokud hledáte něco jiného, můžete se podívat na nejnovější telefony Sony Erickson nebo specifikace fotoaparátu Samsung Galaxy Note 20 Ultra .Nevýhody skládacího telefonu

Skládací telefon má také některé nevýhody. Největší nevýhodou je, že se skládací telefon může snadno poškodit. Pokud se telefon poškodí, může to způsobit, že se obrazovka rozpadne nebo se zasekne. Další nevýhodou je, že skládací telefon může být dražší než běžný telefon.

Cena Google Pixel Fold

Cena Google Pixel Fold zatím není známa. Podle některých zdrojů by měl být telefon dostupný za cenu okolo 1000 dolarů. To je více než běžné telefony, ale méně než některé jiné skládací telefony.

Kdy bude Google Pixel Fold dostupný?

Google Pixel Fold by měl být dostupný v roce 2020. To znamená, že by měl být dostupný během několika měsíců. Google ještě neoznámil oficiální datum uvedení na trh, ale měli bychom se dozvědět více informací v následujících měsících.

Závěr

Google Pixel Fold je nový skládací telefon od Googlu. Fotografie tohoto telefonu se objevily na Redditu a ukazují, že telefon bude mít velkou obrazovku, která se skládá dovnitř. Telefon bude mít také dva fotoaparáty a čtečku otisků prstů. Cena telefonu zatím není známa, ale měl by být dostupný v roce 2020.

FAQ

  • Kdy bude Google Pixel Fold dostupný? Google Pixel Fold by měl být dostupný v roce 2020.
  • Kolik bude stát Google Pixel Fold? Cena Google Pixel Fold zatím není známa, ale měla by být okolo 1000 dolarů.
  • Jaké funkce bude mít Google Pixel Fold? Google Pixel Fold bude mít 5,6palcovou obrazovku, která se skládá dovnitř, dva fotoaparáty a čtečku otisků prstů.

Zdroje: The Verge , CNET , Android Central