Helio Ocean 2 - Specifikace a Funkce

Helio Ocean 2 je moderní mobilní telefon s 2,6' TFT displejem, 2MP fotoaparátem a 1320 mAh baterií. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Helio Ocean 2 je moderní mobilní telefon, který nabízí širokou škálu funkcí a specifikací. Tento telefon je vybaven 2,6' TFT displejem, 2MP fotoaparátem a 1320 mAh baterií. Níže se dozvíte více o specifikacích a funkcích tohoto telefonu.

Displej

Helio Ocean 2 je vybaven 2,6' TFT displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů. Displej je schopen zobrazit až 65 tisíc barev a nabízí jasný a ostrý obraz. Díky své velikosti je displej Helio Ocean 2 ideální pro prohlížení webových stránek, sledování videí a prohlížení fotografií.

Fotoaparát

Helio Ocean 2 je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Fotoaparát je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 1600 x 1200 pixelů a umožňuje pořizovat videa s rozlišením až 320 x 240 pixelů. Fotoaparát je také vybaven řadou funkcí, jako je například detekce obličeje, geotagging a možnost nahrávat videa ve formátu MPEG4.

Helio Ocean 2 je moderní mobilní telefon, který nabízí špičkové funkce a specifikace. Je vybaven 2,4' QVGA displejem, 2MP fotoaparátem, Bluetooth, Wi-Fi, GPS a mnoha dalšími funkcemi. Jeho operační systém je založen na platformě Windows Mobile 6.1. Jeho baterie má kapacitu až 1000 mAh, což znamená, že vám poskytne dostatek energie pro všechny vaše potřeby. Kromě toho je vybaven také 3,5mm jack pro připojení sluchátek. z flip 3 datum vydání , nexus 6p vs samsung galaxy note 5

Baterie

Helio Ocean 2 je vybaven 1320 mAh baterií, která je schopna vydržet až 8 hodin hovoru a až 300 hodin v pohotovostním režimu. Baterie je také schopna rychle se nabít, což umožňuje uživatelům telefonu využívat jeho funkce po delší dobu bez nutnosti častého dobíjení.

Další funkce

Kromě výše uvedených funkcí má Helio Ocean 2 také řadu dalších funkcí, jako je například podpora Bluetooth, Wi-Fi, GPS a 3G. Telefon je také vybaven operačním systémem Windows Mobile 6.1, který umožňuje uživatelům telefonu využívat širokou škálu aplikací a služeb. Helio Ocean 2 také nabízí řadu dalších funkcí, jako je například podpora pro přehrávání hudby, videí a fotografií.Závěr

Helio Ocean 2 je moderní mobilní telefon s širokou škálou funkcí a specifikací. Je vybaven 2,6' TFT displejem, 2MP fotoaparátem a 1320 mAh baterií. Kromě toho má Helio Ocean 2 také řadu dalších funkcí, jako je podpora Bluetooth, Wi-Fi, GPS a 3G. Pokud hledáte moderní mobilní telefon s širokou škálou funkcí a specifikací, může být Helio Ocean 2 tou správnou volbou pro vás.

FAQ

 • Jaký je displej Helio Ocean 2?
  Helio Ocean 2 je vybaven 2,6' TFT displejem s rozlišením 320 x 240 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Helio Ocean 2?
  Helio Ocean 2 je vybaven 2MP fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem.
 • Jaká je kapacita baterie Helio Ocean 2?
  Helio Ocean 2 je vybaven 1320 mAh baterií.
 • Jaké další funkce má Helio Ocean 2?
  Kromě výše uvedených funkcí má Helio Ocean 2 také podporu Bluetooth, Wi-Fi, GPS a 3G.

Zdroje: GSM aréna , Telefon Arena , CNET .