Jak si můžete vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů od AT&T?

?

AT&T se nedávno dohodl na uzavření dlouhodobého soudního sporu kvůli poplatku, který mnozí zákazníci považovali za zavádějící. Nyní můžete podat nárok na svůj podíl z 14 milionů dolarů. Tento článek vám pomůže pochopit, jak to udělat.

Co je AT&T?

AT&T je americká telekomunikační společnost, která poskytuje služby mobilního telefonování, internetu a televize. Společnost byla založena v roce 1885 a je jednou z největších telekomunikačních společností na světě. AT&T je také jednou z největších firem v USA.

Co je to poplatek AT&T?

AT&T účtovala svým zákazníkům poplatek za administrativní služby. Tento poplatek byl účtován za služby, které zákazníci nevyžadovali nebo nebyli informováni o tom, že je budou muset platit. Poplatek byl účtován za služby, jako je například změna adresy nebo změna tarifu. Poplatek byl účtován i za služby, které byly poskytovány zdarma.

Proč byl AT&T žalován?

AT&T byl žalován za to, že účtoval zákazníkům poplatek za administrativní služby, které nebyly vždy v souladu s jejich smlouvou. Zákazníci se domnívali, že je AT&T zavádí a že je neinformoval o tom, že budou muset za ně platit. Soudní spor trval několik let, než se AT&T nakonec dohodl na uzavření smlouvy a zaplacení 14 milionů dolarů jako náhradu za zákazníky, kteří byli účtováni poplatkem.

Jak si můžete vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů?

Pokud jste byli účtováni poplatkem za administrativní služby od AT&T, můžete si vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů. Chcete-li to udělat, musíte se zaregistrovat na webové stránce www.attadminfeesetlement.com . Na stránce budete muset vyplnit formulář a poskytnout informace o svém účtu AT&T. Poté budete muset odeslat formulář a čekat na vyřízení vašeho nároku.

FAQ

  • Co je AT&T? AT&T je americká telekomunikační společnost, která poskytuje služby mobilního telefonování, internetu a televize.
  • Co je to poplatek AT&T? AT&T účtovala svým zákazníkům poplatek za administrativní služby. Tento poplatek byl účtován za služby, které zákazníci nevyžadovali nebo nebyli informováni o tom, že je budou muset platit.
  • Proč byl AT&T žalován? AT&T byl žalován za to, že účtoval zákazníkům poplatek za administrativní služby, které nebyly vždy v souladu s jejich smlouvou.
  • Jak si můžete vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů? Chcete-li si vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů, musíte se zaregistrovat na webové stránce www.attadminfeesetlement.com a vyplnit formulář.

AT&T se nedávno dohodl na uzavření dlouhodobého soudního sporu kvůli poplatku, který mnozí zákazníci považovali za zavádějící. Nyní můžete podat nárok na svůj podíl z 14 milionů dolarů. Tento článek vám pomohl pochopit, jak to udělat. Pokud jste byli účtováni poplatkem za administrativní služby od AT&T, můžete si vyžádat svůj podíl z 14 milionů dolarů. Chcete-li to udělat, musíte se zaregistrovat na webové stránce www.attadminfeesetlement.com a vyplnit formulář.Více informací o soudním sporu AT&T a jeho vyřízení naleznete na Consumer.ftc.gov A www.attadminfeesetlement.com .