Honor 7 Lite - Specifikace a Recenze

Honor 7 Lite je moderní mobilní telefon s 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 650 procesorem, 2GB RAM a 3000 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dostatečnou výdrží baterie. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jaké jsou jeho specifikace.

Displej

Honor 7 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Displej je jasný a má dobrou čitelnost i na slunečním světle. Má také dobrou odezvu na dotek a je velmi příjemný na používání.

Fotoaparát

Honor 7 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem. Fotoaparát má dobrou kvalitu obrazu a je schopen pořizovat kvalitní fotografie i ve slabším osvětlení. Fotoaparát má také řadu funkcí, jako je HDR, panorama a rychlé snímání.

Procesor

Honor 7 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 650 procesorem, který je vyroben na 16nm technologii. Procesor je velmi výkonný a je schopen zvládnout všechny běžné úkoly bez problémů. Procesor je také velmi úsporný a umožňuje telefonu pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Honor 7 Lite je skvělý telefon s 5 palcovým HD displejem, 8jádrovým procesorem a 13MP fotoaparátem. Jeho výkonnost je vynikající a jeho cena je velmi příznivá. Pokud hledáte telefon s dobrým poměrem cena/výkon, Honor 7 Lite je skvělou volbou. Podívejte se na specifikace Honor 7 Lite A recenze Honor 7 Lite pro více informací. Pokud hledáte něco jiného, můžete se podívat na Huawei Honor 10 nebo HTC Desire 300 .

RAM

Honor 7 Lite je vybaven 2GB RAM. To je dostatečné pro běžné úkoly, jako je prohlížení webu, psaní e-mailů a hraní her. RAM je také dostatečný pro multitasking a umožňuje telefonu pracovat rychle a bez zpoždění.

Baterie

Honor 7 Lite je vybaven 3000 mAh baterií. Baterie je dostatečně velká pro běžné používání a umožňuje telefonu pracovat po dobu až 12 hodin bez nutnosti dobíjení. Baterie je také velmi úsporná a umožňuje telefonu pracovat po dlouhou dobu bez nutnosti dobíjení.

Závěr

Honor 7 Lite je výkonný mobilní telefon s 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 13MP fotoaparátem, HiSilicon Kirin 650 procesorem, 2GB RAM a 3000 mAh baterií. Tento telefon je ideální pro ty, kteří hledají výkonný telefon s dobrým výkonem a dostatečnou výdrží baterie.

Více informací o Honor 7 Lite naleznete na GSM aréna nebo na Telefon Arena .

FAQ

 • Jaký je displej Honor 7 Lite?
  Honor 7 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Honor 7 Lite?
  Honor 7 Lite je vybaven 13MP fotoaparátem s automatickým ostřením a BSI senzorem.
 • Jaký procesor má Honor 7 Lite?
  Honor 7 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 650 procesorem, který je vyroben na 16nm technologii.
 • Jak moc RAM má Honor 7 Lite?
  Honor 7 Lite je vybaven 2GB RAM.
 • Jak velká baterie má Honor 7 Lite?
  Honor 7 Lite je vybaven 3000 mAh baterií.