Honor 8 Lite - Nejnovější Specifikace a Recenze

Honor 8 Lite je nový telefon od společnosti Huawei, který je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem, 12MP PDAF fotoaparátem, HiSilicon Kirin 655 procesorem, 3GB LPDDR3 RAM a 3000 mAh baterií. Tento telefon je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak se Honor 8 Lite vyrovná s ostatními.

Displej

Honor 8 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů. Displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Jeho kontrast je také velmi dobrý a obraz je ostrý a jasný. Díky tomu je Honor 8 Lite skvělým telefonem pro sledování filmů a hraní her.

Honor 8 Lite je nejnovějším smartphonem od společnosti Honor. Nabízí špičkovou výbavu, včetně 5,2' Full HD displeje, 8jádrového procesoru, 3 GB RAM a 16 GB úložiště. Kromě toho je vybaven 12MP fotoaparátem, 8MP předním fotoaparátem a baterií s kapacitou 3000 mAh. Pokud hledáte nejnovější specifikace a recenze Honor 8 Lite, můžete se podívat zde . Také se můžete podívat na Verizon iphone 14 pro max A datum vydání moto g stylus 2022 .

Fotoaparát

Honor 8 Lite je vybaven 12MP PDAF fotoaparátem s f/2.2 clonou. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a jasnými barvami. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která umožňuje pořizovat fotografie s vyváženými světlými a tmavými oblastmi. Fotoaparát je také vybaven 8MP přední kamerou, která je skvělá pro pořizování selfie.

Procesor

Honor 8 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 655 procesorem. Tento procesor je vybaven osmi jádry a je schopen poskytnout vynikající výkon. Procesor je také vybaven technologií Turbo Boost, která umožňuje zvýšit výkon procesoru při zatížení. Díky tomu je Honor 8 Lite schopen zvládnout náročné úkoly bez zpomalení.

RAM

Honor 8 Lite je vybaven 3GB LPDDR3 RAM. Tato paměť je dostatečná pro běh náročných aplikací a her. Díky tomu je Honor 8 Lite schopen zvládnout náročné úkoly bez zpomalení.Baterie

Honor 8 Lite je vybaven 3000 mAh baterií. Tato baterie je dostatečně velká pro běh náročných aplikací a her. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která umožňuje rychle dobít baterii. Díky tomu můžete mít Honor 8 Lite vždy plně nabitý.

Závěr

Honor 8 Lite je vybaven nejnovějšími technologiemi a nabízí vynikající výkon. Jeho 5,2 palcový IPS LCD displej je velmi jasný a nabízí široké pozorovací úhly. Fotoaparát je schopen pořizovat vynikající fotografie s vysokým rozlišením a jasnými barvami. HiSilicon Kirin 655 procesor je vybaven osmi jádry a je schopen poskytnout vynikající výkon. 3GB LPDDR3 RAM je dostatečná pro běh náročných aplikací a her. Baterie s kapacitou 3000 mAh je dostatečně velká pro běh náročných aplikací a her. Díky tomu je Honor 8 Lite skvělým telefonem pro sledování filmů a hraní her.

Zdroje: GSM aréna , TechRadar

FAQ

 • Jaký je displej Honor 8 Lite?
  Honor 8 Lite je vybaven 5,2 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 1920 pixelů.
 • Jaký fotoaparát má Honor 8 Lite?
  Honor 8 Lite je vybaven 12MP PDAF fotoaparátem s f/2.2 clonou.
 • Jaký procesor má Honor 8 Lite?
  Honor 8 Lite je vybaven HiSilicon Kirin 655 procesorem.
 • Jaká je RAM Honor 8 Lite?
  Honor 8 Lite je vybaven 3GB LPDDR3 RAM.
 • Jaká je baterie Honor 8 Lite?
  Honor 8 Lite je vybaven 3000 mAh baterií.