Honor View 10 - Nejnovější Specifikace a Funkce

Honor View 10 je nejnovější telefon s 6 palcovým IPS LCD displejem, 16MP PDAF fotoaparátem, HiSilicon Kirin 970 procesorem, 6GB LPDDR4 RAM a 3750 mAh baterií. Honor View 10 je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích Honor View 10.

Displej

Honor View 10 je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Displej je navržen tak, aby poskytoval ostrý a jasný obraz s živými barvami. Díky IPS LCD technologii můžete mít jasný obraz z jakéhokoli úhlu pohledu. Displej je také chráněn Corning Gorilla Glass 5, který chrání displej před poškrábáním a poškozením.

Honor View 10 je nejnovějším smartphonem od společnosti Honor. Nabízí špičkové specifikace a funkce, které jsou ideální pro každodenní použití. Je vybaven 6 palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů, 8jádrovým procesorem Kirin 970, 4 GB RAM a 64 GB úložištěm. Má také duální fotoaparát s 20MP a 16MP senzory, které poskytují vynikající fotografické výsledky. Honor View 10 je také vybaven nejnovějším operačním systémem Android 8.0 Oreo. Pokud hledáte smartphon s vynikajícími specifikacemi a funkcemi, Honor View 10 je skvělou volbou. Velikost tapety Droid Turbo A Souhlas P6 jsou také skvělé možnosti pro ty, kteří hledají výkonný smartphone.

Fotoaparát

Honor View 10 je vybaven 16MP PDAF fotoaparátem. Fotoaparát je vybaven technologií AI, která vám umožní snímat kvalitní fotografie s vysokým rozlišením. Fotoaparát je také vybaven technologií HDR, která vám umožní snímat fotografie s vyváženými barvami a kontrastem. Fotoaparát je také vybaven technologií AI, která vám umožní snímat fotografie s vyváženými barvami a kontrastem.

Procesor

Honor View 10 je vybaven HiSilicon Kirin 970 procesorem. Procesor je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. Procesor je vybaven technologií AI, která vám umožní využívat nejnovější funkce a aplikace. Procesor je také vybaven technologií GPU Turbo, která vám umožní hrát hry s vysokým výkonem a bez zpoždění.

RAM

Honor View 10 je vybaven 6GB LPDDR4 RAM. RAM je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost. RAM vám umožní spouštět aplikace a hry s vysokým výkonem a bez zpoždění. RAM je také vybaven technologií AI, která vám umožní využívat nejnovější funkce a aplikace.Baterie

Honor View 10 je vybaven 3750 mAh baterií. Baterie je navržena tak, aby poskytovala dlouhou výdrž až do 24 hodin. Baterie je také vybavena technologií AI, která vám umožní využívat nejnovější funkce a aplikace. Baterie je také vybavena technologií rychlého nabíjení, která vám umožní rychle nabít baterii.

Závěr

Honor View 10 je nejnovější telefon s 6 palcovým IPS LCD displejem, 16MP PDAF fotoaparátem, HiSilicon Kirin 970 procesorem, 6GB LPDDR4 RAM a 3750 mAh baterií. Honor View 10 je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi, které vám umožní získat nejlepší zážitek z mobilního telefonu. Přečtěte si více o specifikacích a funkcích Honor View 10 na honor.com nebo GSMarena.com .

FAQ

  • Jaký je displej Honor View 10? Honor View 10 je vybaven 6 palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 x 2160 pixelů.
  • Jaký fotoaparát má Honor View 10? Honor View 10 je vybaven 16MP PDAF fotoaparátem.
  • Jaký procesor má Honor View 10? Honor View 10 je vybaven HiSilicon Kirin 970 procesorem.
  • Jaký RAM má Honor View 10? Honor View 10 je vybaven 6GB LPDDR4 RAM.
  • Jaká je baterie Honor View 10? Honor View 10 je vybaven 3750 mAh baterií.