Jak změnit vyzvánění na iPhone 8, 8 Plus, X s vlastním vyzváněním: 5 vizuálních průvodců

Máte iPhone 8, 8 Plus nebo X? Gratulujeme, ale jak se vám líbí výchozí vyzvánění, které je nyní tak zakořeněné do naší společnosti, že se při uslyšení známého rytmu Openingu okamžitě rozhlížíme po svých telefonech? Pokud chcete změnit vyzvánění na svém iPhone 8, 8 Plus nebo X, máme pro vás 5 vizuálních průvodců, které vám pomohou nastavit vlastní vyzvánění.

1. Krok: Přejděte do Nastavení

Nejprve se musíte přesunout do Nastavení. To můžete udělat buď klepnutím na ikonu Nastavení na domovské obrazovce, nebo klepnutím na ikonu Nastavení v horní části obrazovky.

2. Krok: Vyberte Zvuk a tóny

V Nastavení se musíte přesunout do sekce Zvuk a tóny. To můžete udělat buď klepnutím na ikonu Zvuk a tóny v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Zvuk a tóny v seznamu nastavení.

Chcete-li změnit vyzvánění na iPhone 8, 8 Plus nebo X, můžete použít 5 vizuálních průvodců. Tyto průvodce vám pomohou nastavit vlastní vyzvánění pro vaše zařízení. Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci Nastavení. Poté otevřete aplikaci Nastavení a vyhledejte položku Zvuk a dotykové tóny. Klikněte na položku Zvuk a dotykové tóny a vyberte položku Vyzvánění. Zde můžete vybrat vlastní vyzvánění, které jste si stáhli. Můžete také vybrat jednu z předinstalovaných melodií. Pokud hledáte další informace o změně vyzvánění na iPhone 8, 8 Plus nebo X, můžete se podívat na google pixel tablet 2016 nebo nejlepší přenosná nabíječka anker .

3. Krok: Vyberte Vyzvánění

V sekci Zvuk a tóny se musíte přesunout do sekce Vyzvánění. To můžete udělat buď klepnutím na ikonu Vyzvánění v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Vyzvánění v seznamu nastavení.4. Krok: Vyberte vlastní vyzvánění

V sekci Vyzvánění se musíte přesunout do sekce Vlastní vyzvánění. To můžete udělat buď klepnutím na ikonu Vlastní vyzvánění v horní části obrazovky, nebo klepnutím na ikonu Vlastní vyzvánění v seznamu nastavení.

5. Krok: Vyberte vyzvánění

V sekci Vlastní vyzvánění můžete vybrat vyzvánění z vaší knihovny hudby nebo z knihovny zvuků. Můžete také stáhnout nové vyzvánění z internetu. Jakmile vyberete vyzvánění, klepněte na tlačítko Uložit a vyzvánění bude nastaveno.

Závěr

Nastavení vlastního vyzvánění na vašem iPhone 8, 8 Plus nebo X je snadné a rychlé. Stačí postupovat podle výše uvedených 5 kroků a můžete si vybrat vyzvánění, které se vám líbí. Pokud máte další otázky týkající se nastavení vlastního vyzvánění, podívejte se na následující článek: Jak změnit vyzvánění na iPhone .

FAQ

  • Q: Jak mohu změnit vyzvánění na svém iPhone 8, 8 Plus nebo X?
    A: Můžete změnit vyzvánění na svém iPhone 8, 8 Plus nebo X pomocí 5 vizuálních průvodců, které jsou uvedeny v tomto článku.
  • Q: Kde mohu stáhnout nové vyzvánění?
    A: Nové vyzvánění můžete stáhnout z internetu nebo z vaší knihovny hudby nebo z knihovny zvuků.
  • Q: Jak mohu nastavit vlastní vyzvánění?
    A: Jakmile vyberete vyzvánění, klepněte na tlačítko Uložit a vyzvánění bude nastaveno.