Jak zjistit, zda jste pro upgrade telefonu u AT&T, Verizonu, Sprintu nebo T-Mobile oprávněni

Všichni jsme lákáni skvělými slevami na Black Friday na smartphony a tablety, které nám nabízejí národní operátoři. Chcete-li využít tyto skvělé slevy, musíte podepsat novou smlouvu na 2 roky s příslušným operátorem. Ale víte, zda jste již oprávněni k upgradu? Pokud si nejste jisti, učinili jsme pro vás vyhledání stavu oprávnění k upgradu u AT&T, Verizonu, Sprintu nebo T-Mobile snazším.

Krok 1: Zjistěte, který operátor vám poskytuje služby

Než začnete vyhledávat stav oprávnění k upgradu, musíte nejprve zjistit, který operátor vám poskytuje služby. Pokud jste si jisti, který operátor vám poskytuje služby, můžete přeskočit tento krok. Pokud ne, můžete zjistit, který operátor vám poskytuje služby, zadáním čísla IMEI do webové stránky IMEI.info . IMEI je mezinárodní identifikační číslo vašeho telefonu, které můžete nalézt na zadní straně telefonu nebo v nastavení telefonu.

Krok 2: Zjistěte, zda jste oprávněni k upgradu

Až budete vědět, který operátor vám poskytuje služby, můžete začít vyhledávat stav oprávnění k upgradu. Každý operátor má svůj vlastní způsob, jak zjistit, zda jste oprávněni k upgradu. U AT&T můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde . U Verizonu můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde . U Sprintu můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde . U T-Mobile můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde .

Krok 3: Získejte slevu na upgrade

Pokud jste oprávněni k upgradu, můžete získat slevu na upgrade. Každý operátor má svůj vlastní způsob, jak získat slevu na upgrade. U AT&T můžete získat slevu na upgrade zde . U Verizonu můžete získat slevu na upgrade zde . U Sprintu můžete získat slevu na upgrade zde . U T-Mobile můžete získat slevu na upgrade zde .

Krok 4: Podepište novou smlouvu

Až budete mít slevu na upgrade, můžete podepsat novou smlouvu s operátorem. Každý operátor má svůj vlastní způsob, jak podepsat novou smlouvu. U AT&T můžete podepsat novou smlouvu zde . U Verizonu můžete podepsat novou smlouvu zde . U Sprintu můžete podepsat novou smlouvu zde . U T-Mobile můžete podepsat novou smlouvu zde .

Závěr

Vyhledání stavu oprávnění k upgradu u AT&T, Verizonu, Sprintu nebo T-Mobile je snazší, než se může zdát. Nejprve musíte zjistit, který operátor vám poskytuje služby. Poté můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu. Pokud ano, můžete získat slevu na upgrade. A nakonec můžete podepsat novou smlouvu s operátorem. Takže, pokud chcete využít skvělé slevy na Black Friday, nezapomeňte se ujistit, že jste pro upgrade telefonu u AT&T, Verizonu, Sprintu nebo T-Mobile oprávněni.FAQ

 • Q: Jak zjistím, který operátor mi poskytuje služby?
  A: Můžete zjistit, který operátor vám poskytuje služby, zadáním čísla IMEI do webové stránky IMEI.info.
 • Q: Jak zjistím, zda jsem oprávněn k upgradu?
  A: U AT&T můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde. U Verizonu můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde. U Sprintu můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde. U T-Mobile můžete zjistit, zda jste oprávněni k upgradu, zde.
 • Q: Jak získám slevu na upgrade?
  A: U AT&T můžete získat slevu na upgrade zde. U Verizonu můžete získat slevu na upgrade zde. U Sprintu můžete získat slevu na upgrade zde. U T-Mobile můžete získat slevu na upgrade zde.
 • Q: Jak podepíšu novou smlouvu?
  A: U AT&T můžete podepsat novou smlouvu zde. U Verizonu můžete podepsat novou smlouvu zde. U Sprintu můžete podepsat novou smlouvu zde. U T-Mobile můžete podepsat novou smlouvu zde.