Jak smazat historii prohlížení na Samsungu S8?

Pořídili jste si jeden z těch nových a blýskavých Galaxy S8/S8+ telefonů? Pokud ano, možná se ptáte, jak smazat historii prohlížení na vašem Samsungu S8. V tomto článku vám ukážeme, jak smazat historii prohlížení, vyčistit mezipaměť prohlížeče a jak zabránit ukládání historie prohlížení.

Jak smazat historii prohlížení na Samsungu S8?

Nejprve otevřete aplikaci prohlížeč na vašem Samsungu S8. Poté klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Historie“. Klepněte na tlačítko „Smazat historii“. Poté klepněte na tlačítko „Smazat“. To je vše, co musíte udělat, abyste smazali historii prohlížení na vašem Samsungu S8.

Jak vyčistit mezipaměť prohlížeče na Samsungu S8?

Chcete-li vyčistit mezipaměť prohlížeče na vašem Samsungu S8, postupujte následujícím způsobem. Otevřete aplikaci prohlížeč. Klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Mezipaměť“. Klepněte na tlačítko „Vyčistit mezipaměť“. Poté klepněte na tlačítko „Vyčistit“. To je vše, co musíte udělat, abyste vyčistili mezipaměť prohlížeče na vašem Samsungu S8.

Chcete-li smazat historii prohlížení na Samsungu S8, postupujte podle následujících kroků: Otevřete aplikaci Nastavení na svém telefonu Samsung S8. Vyberte položku Soukromí a bezpečnost. Klikněte na položku Historie prohlížení. Vyberte položku Smazat historii prohlížení. Klikněte na tlačítko Smazat. Pokud chcete získat další informace o Samsungu S8, můžete se podívat na procesor lg stylo nebo se dozvědět, zda je Pravda sociální dostupná pro Android .

Jak zabránit ukládání historie prohlížení na Samsungu S8?

Chcete-li zabránit ukládání historie prohlížení na vašem Samsungu S8, postupujte následujícím způsobem. Otevřete aplikaci prohlížeč. Klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Historie“. Klepněte na tlačítko „Zakázat ukládání historie“. Poté klepněte na tlačítko „OK“. To je vše, co musíte udělat, abyste zabránili ukládání historie prohlížení na vašem Samsungu S8.Závěr

V tomto článku jsme vám ukázali, jak smazat historii prohlížení, vyčistit mezipaměť prohlížeče a jak zabránit ukládání historie prohlížení na vašem Samsungu S8. Pokud máte další otázky týkající se tohoto tématu, neváhejte se zeptat v komentářích.

FAQ

  • Q: Jak mohu smazat historii prohlížení na Samsungu S8?
    A: Nejprve otevřete aplikaci prohlížeč na vašem Samsungu S8. Poté klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Historie“. Klepněte na tlačítko „Smazat historii“. Poté klepněte na tlačítko „Smazat“.
  • Q: Jak mohu vyčistit mezipaměť prohlížeče na Samsungu S8?
    A: Chcete-li vyčistit mezipaměť prohlížeče na vašem Samsungu S8, postupujte následujícím způsobem. Otevřete aplikaci prohlížeč. Klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Mezipaměť“. Klepněte na tlačítko „Vyčistit mezipaměť“. Poté klepněte na tlačítko „Vyčistit“.
  • Q: Jak mohu zabránit ukládání historie prohlížení na Samsungu S8?
    A: Chcete-li zabránit ukládání historie prohlížení na vašem Samsungu S8, postupujte následujícím způsobem. Otevřete aplikaci prohlížeč. Klepněte na ikonu tří teček v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost „Nastavení“. Vyberte možnost „Historie“. Klepněte na tlačítko „Zakázat ukládání historie“. Poté klepněte na tlačítko „OK“.

Zdroje: Samsung , Digitální trendy , Android Central .